Вечеринки Nicole

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Nicole

Nicole

Вечеринки Событие уже прошло (11 апреля - 12 апреля) Киев, Caribbean Club
Nicole
Nicole
 
2016-04-11 20:00
 
11-го квітня концерт Nicole Project — новий джазовий голос України в Caribbean Club.
В рамках проекту «Авторський Понеділок» ми знайомимо з новими іменами, відкриттями та талантами, що з’являються на українській сцені.
11-го квітня концерт співачки Nicole, що була визнана у 2015 році свіжим подихом української джазової сцени.
В ній африканська кров та пристрасть, що дають їй особливе відчуття музики. Композиції у виконанні Nicole мають глибину та щирість, вони змушують слухачів по-особливому відчути ритми та мелодії.
 
В авторському проекті Nicole музичні акценти зроблені на чуттєвому виконанні соулу, джазу, фанку та елементів блюзу. Всі ці стилі відкриються та засяють для слухачів як самоцвіти на сонці. Талант співачки дозволяє їй передати колорит, глибину та красу музики з африканським корінням, розкрити її душу.
Неможливо не поринути у лірику та мелодію, які виконує Nicole.
 
Кожна її пісня — це історія, наповнена переживаннями та яскравими емоціями. Сильний вокал та артистичність передають зміст кожної пісні та знаходять відгук у серцях слухачів.
11-го квітня відбудеться незвичайний концерт. Адже разом з Nicole виступатимуть її друзі — талановиті музиканти та артисти.
В програмі концерту композиції, які вже виконувались зі сцени, та презентація зовсім нових пісень в стилі соул-джаз-фанк.
 
Стейдж-бенд складатиметься з прекрасних музикантів:   Олексій Кузьменко  — бас-гітара   Сергій Дячок  — соло-гітара   Віталій Ісаєв  — клавіші   Андрій Чмут  — саксофон   Андрій Ткачук  — барабани
 
А імена зіркових гостей ми розкриємо ближче до концерту.
Талановита та неординарна Nicole — це справжня прикраса української джазової сцени.
Вже 11-го квітня запрошуємо познайомитись з новою артисткою, остаточно прокинутись від зимової сплячки та зарядитись життєдайною енергією весни!
 
ул. Симона Петлюры, 4  
067 224-41-11
 
Подробнее: http://caribbean.com.ua/ru/afisha-club/item/nicole
Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено