Выставки Нова виставка Ганни Криволап “ЦВІТ” у Mironova Gallery

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Нова виставка Ганни Криволап “ЦВІТ” у Mironova Gallery

Нова виставка Ганни Криволап “ЦВІТ” у Mironova Gallery

Выставки Событие уже прошло (13 апреля - 14 апреля)
Нова виставка Ганни Криволап “ЦВІТ” у Mironova Gallery
Нова виставка Ганни Криволап “ЦВІТ” у Mironova Gallery
 
13 квітня, у четвер, о 17:00 в Mironova Gallery відбудеться відкриття виставки Ганни Криволап “ЦВІТ”, на який мисткиня представить нові пейзажі, виконані з традиційним для неї поєднанням експресії та медитативності. Смисловим і візуальним центром робіт стало квітуче дерево. Розмашисті мазки дозволили художниці створити грубу фактуру, яка межує з абстракцією чи то ясністю зорового сприйняття, ніби натякаючи про ілюзорність, швидкоплинність краси, що нас оточує.
Характерні для послідовниці “нового українського пейзажу” яскраві кольори посилюють емоційність робіт Ганни Криволап. Змушуючи глядача не відвертати погляду, вони поступово висувають на перший план центральний об’єкт — символ життя, укоріненості, стійкості й спадковості. Про спадковість також йдеться в картинах, що нагадують виткане полотно, тканину з традиційного українського ужитку, де плетиво гілок замінює поєднання різнобарвних кольорів. Свідомий наїв Ганни Криволап апелює до поверховості й шаблонності, що панують не лише в оточуючому сучасне мистецтво середовищі, але й у ньому самому.
“ЦВІТ” — історія про те, що, одного разу народившись, образ набуває рис символу, а митець, що фіксує цей процес, стає носієм вищої таємниці творення.
 
Mironova Gallery, Старообухівське шосе, містечко “Золоті ворота”, додаткова інформація за телефоном 067 991 01 01 (Ольга)

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено