Вечеринки Oat People. Презентація альбома " The Land"

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Oat People. Презентація альбома " The Land"

Oat People. Презентація альбома " The Land"

Вечеринки Событие уже прошло (16 мая - 17 мая) Киев, Caribbean Club
Oat People. Презентація альбома " The Land"

Oat People. Презентація альбома " The Land"

Сотні тисяч людей за допомогою мільйонів слів намагалися розказати про джаз. А йому вистачило кількох. Решту розкажуть руки, пальці та гітара. Мова про Сергія Овсянникова, лідера бенду Oat People.

16 травня саме Oat People презентує платівку The Land у стінах затишного Caribbean Club. Цей майданчик ніби створений для глибокої, проникливої музики, тут джазу вдається достукатися до кожного серця, а сама атмосфера налаштовує на занурення у музичні глибини.

Ведучим джазового вечора стане не хто інший, як український джазмен, радіоведучий та організатор джазових фестивалів Олексій Коган.

«Врешті-решт все має бути просто. Хоча дивне і незрозуміле й швидше сприйматимуть», - сказав якось Сергій Овсянников. Це і про музику взагалі, і про свою музику - зокрема.

Чарлі Паркер казав, що аби зрозуміти  джаз, ти маєш спочатку  досконало вивчити свій інструмент, потім прослухати все, що було на ньому створено, а потім забути перше і друге, і... просто грати. Oat People роблять все, як заповідав великий Паркер.

Україна не вперше народжує таланти і не поспішає кричати про них світу. Але світ все одно дізнається про найкращих – музика не має меж, вона щедро переливається з вікон та мандрує світом. Наша музика – авторська та унікальна, і по всьому претендує аби найближчим часом стати джазовим світовим стандартом.

Український джаз відомий у світі не в останню чергу завдяки Сергію Овсянникову та його проектам. Він виступав разом з Андреасом Обергом, а легендарний Пет Метіні був вдячний Сергію за присвячену особисто йому джазову п’єсу. Кілька років тому композиція Овсянникова «Синее платье» увійшла в десятку пісень, які найчастіше транслювалися на радіо у Бельгії.

Чи існує мода на музику? Якщо і так, то справжні музиканти цим не переймаються. Шлях Сергія Овсянникова пройшов через фьюжн, джаз-рок, потім був довготривалий роман із стилем джаз-мануш або gipsy-джаз (такий собі пасинок «великого джазу», але від того не менш щирий та неймовірний).

«Джаз-мануш – це не дуже великий бізнес, - говорить Сергій, і очі його стають сумними, - але він може проявлятися у сучасному джазі!».

І от нарешті – довгоочікуване повернення у main stream! 16 травня ви почуєте Oat People.

Oat People – це претензія, це - складніші гармонії, сучасні ритми, нове європейське звучання. Проте справжні поціновувачі впізнають музику Овсянникова з перших нот. Адже врешті решт «все має бути просто»!

Не пропустіть вечір у компанії одного з найкращих українських джазменів, послідовника Чарлі Паркера – Сергія Овсянникова та його бенду!

067 224-41-11 | вул. Симона Петлюри, 4
Детальніше:
http://caribbean.com.ua/ru/concert_hall_ru/oat-people/
 
Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено