Вечеринки Oat People. Презентація альбома " The Land"

   Восстановить пароль
   Восстановить пароль
   Oat People. Презентація альбома " The Land"

   Oat People. Презентація альбома " The Land"

   Вечеринки Событие уже прошло (16 мая - 17 мая) Киев, Caribbean Club
   Oat People. Презентація альбома " The Land"

   Oat People. Презентація альбома " The Land"

   Сотні тисяч людей за допомогою мільйонів слів намагалися розказати про джаз. А йому вистачило кількох. Решту розкажуть руки, пальці та гітара. Мова про Сергія Овсянникова, лідера бенду Oat People.

   16 травня саме Oat People презентує платівку The Land у стінах затишного Caribbean Club. Цей майданчик ніби створений для глибокої, проникливої музики, тут джазу вдається достукатися до кожного серця, а сама атмосфера налаштовує на занурення у музичні глибини.

   Ведучим джазового вечора стане не хто інший, як український джазмен, радіоведучий та організатор джазових фестивалів Олексій Коган.

   «Врешті-решт все має бути просто. Хоча дивне і незрозуміле й швидше сприйматимуть», - сказав якось Сергій Овсянников. Це і про музику взагалі, і про свою музику - зокрема.

   Чарлі Паркер казав, що аби зрозуміти  джаз, ти маєш спочатку  досконало вивчити свій інструмент, потім прослухати все, що було на ньому створено, а потім забути перше і друге, і... просто грати. Oat People роблять все, як заповідав великий Паркер.

   Україна не вперше народжує таланти і не поспішає кричати про них світу. Але світ все одно дізнається про найкращих – музика не має меж, вона щедро переливається з вікон та мандрує світом. Наша музика – авторська та унікальна, і по всьому претендує аби найближчим часом стати джазовим світовим стандартом.

   Український джаз відомий у світі не в останню чергу завдяки Сергію Овсянникову та його проектам. Він виступав разом з Андреасом Обергом, а легендарний Пет Метіні був вдячний Сергію за присвячену особисто йому джазову п’єсу. Кілька років тому композиція Овсянникова «Синее платье» увійшла в десятку пісень, які найчастіше транслювалися на радіо у Бельгії.

   Чи існує мода на музику? Якщо і так, то справжні музиканти цим не переймаються. Шлях Сергія Овсянникова пройшов через фьюжн, джаз-рок, потім був довготривалий роман із стилем джаз-мануш або gipsy-джаз (такий собі пасинок «великого джазу», але від того не менш щирий та неймовірний).

   «Джаз-мануш – це не дуже великий бізнес, - говорить Сергій, і очі його стають сумними, - але він може проявлятися у сучасному джазі!».

   І от нарешті – довгоочікуване повернення у main stream! 16 травня ви почуєте Oat People.

   Oat People – це претензія, це - складніші гармонії, сучасні ритми, нове європейське звучання. Проте справжні поціновувачі впізнають музику Овсянникова з перших нот. Адже врешті решт «все має бути просто»!

   Не пропустіть вечір у компанії одного з найкращих українських джазменів, послідовника Чарлі Паркера – Сергія Овсянникова та його бенду!

   067 224-41-11 | вул. Симона Петлюри, 4
   Детальніше:
   http://caribbean.com.ua/ru/concert_hall_ru/oat-people/
    
   Caribbean Club Ночная жизнь
   ул, Симона Петлюры, 4
   Пн-Вс: 18:00-06:00
   Caribbean Club – один из самых старых клубов Киева. Он был открыт в 1998 году, а в 2013 пережил не только капитальный ремонт помещения, но и кардинальное обновление направления работы. Теперь Ca...

   Комментарии

   Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
   Пока еще нет комментариев
   Событие на карте
   ?
   Мы обновили дизайн! Нашли ошибку? Напишите нам!
   Сообщение об ошибке
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено