Концерты Опера “Звірi” Леся Подерв’янського

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Опера “Звірi” Леся Подерв’янського

Опера “Звірi” Леся Подерв’янського

Концерты Событие уже прошло (10 октября - 11 октября) Киев, Caribbean Club
Опера “Звірi” Леся Подерв’янського
Опера “Звірi” Леся Подерв’янського
 
2015-10-10 20:00
 
Опера «Звірi» Леся Подерв’янського Композитор — В’ячеслав Назаров. Режисер — Андрій Критенко
«Звірi» — це суміш класичних музичних алюзій і авангарду, дивних сюжетних ходів, ліричних дитячих снів і політичного стьобу. Насправді описати SMS-Оперу звісно неможливо. Тому задля того, щоб зрозуміти, що таке «Звірі», і чому варто терміново замовляти квитки- стислий зміст хоча б першої дії.
 
Дія перша Жив мужик. А в того мужика був Кіт. Такий бешкетник, що біда. От мужик посадив кота в мішок і відніс у ліс. Хай пропадає. А в тому лісі жили Білка і ведмідь Міха. Зустрілися звірі, познайомилися і про любов дискутують. А тут якраз поїзд Пермь-Сизрань зупинився. А з поїзда кацапи позбігались, жолуді збирають. От звірі і вирішили на тому поїзді в Сизрань поїхать. Бо там живе Дєвіца Тєрєщук, що спіймала ворону з блакитними очима. А ворона та, мабуть істину знає. Так у Чехова написано.
 
Історія створення SMS-Опери така: Лесь Подерв’янський написав казку, яка перетворилася на музичний твір. Ідея опери виникла випадково і спонтанно. Лесю подзвонила знайома дівчина і попросила розповісти казку на ніч. Казка матеріалізувалася в вигляді смсок. Потім смски перетворилися в лібретто, на яке композитор Слава Назаров написав музику.
Головна мотивація всіх учасників SMS — Опери (а серед них відомі українські актори театру і кіно) — отримання задоволення від процесу. Приєднуйтесь
Квитки: — в касі клубу Caribbean, за тел. +38 (067) 224-41-11  — на сайтах Kasa.in.ua, Parter.ua
 
Вартість — від 300 грн до 1400 грн
 
 
Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено