Фестивали П’ятий ювілейний Міжнародний театральний фестиваль JoyFest 

Восстановить пароль
Восстановить пароль
П’ятий ювілейний Міжнародний театральний фестиваль JoyFest 

П’ятий ювілейний Міжнародний театральний фестиваль JoyFest 

Фестивали Событие уже прошло (5 октября - 8 октября) Киев, Grand Hall Khreschatyk
Стоимость: безкоштовно
П’ятий ювілейний Міжнародний театральний фестиваль JoyFest 

JoyFest-2017: восени киянам безкоштовно покажуть вистави з різних куточків України та світу.
У жовтні в затишному гранд-холі готелю «Хрещатик» відбудеться П’ятий ювілейний Міжнародний театральний фестиваль JoyFest. Протягом чотирьох днів на гостей великого театрального свята чекають вистави різними мовами від українських та закордонних театрів, майстер-класи з акторської майстерності, розваги. Традиційно вхід на всі заходи фестивалю вільний для всіх.

П’ятий ювілейний Міжнародний театральний фестиваль JoyFest відбудеться 5, 6, 7 та 8 жовтня 2017 року у Києві. Вже другий рік поспіль захід відбудеться у самому серці столиці – в гранд-холі готелю «Хрещатик» на Майдані Незалежності. На глядачів чекають конкурсні вистави від кращих театральних колективів України та світу, майстер-класи з акторської майстерності, творчі заняття, розваги.

«Для гостей фестивалю JoyFest вже п’ятий рік поспіль є чудовою нагодою безкоштовно відвідати цікаві театральні постановки, відкрити для себе театр як дуже цінне та розвиваюче хобі, навчитись новому та отримати незабутні емоції, - розповідають організатори П’ятого ювілейного Міжнародного театрального фестивалю JoyFest Ксенія Гончарова та Анастасія Лісовик. – Для учасників фестивалю це чудова платформа для обміну досвідом з іншими театрами, пошуку однодумців й нових контактів для співпраці та гастролей, зустріч з чуйним та уважним глядачем. Адже минулого року на всіх виставах було дуже багато глядачів».

За чотири роки фестиваль JoyFest в Києві відвідали театри з України, Грузії, Вірменії, Литви, Єгипту, Румунії (два театри), Парагваю, Італії. Цього року П'ятий ювілейний Міжнародний театральний фестиваль JoyFest познайомить нас з творчістю Ізраїлю, Польші, Швеції та, авжеш, багатогранної України.

Чекаємо на вас!

Дати проведення: 05-08 жовтня 2017 року

Час проведення та програму дивіться на сайті JoyFest
Адреса фестивалю: м. Київ, вул. Хрешатик, 14. Grand Hall готелю "Хрещатик"

ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ!!!

Долучайтеся на Facebook та слідкуйте за нашими новинами

Організатор заходу: ГО "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест".

Grand Hall Khreschatyk Культура и искусство, Туризм и путешествия, Рестораны
вулиця Хрещатик, 14
с 00:00 до 00:00
Grand Hall Khreschatyk (Гранд Холл Крещатик)​​​​​​ общей площадью 450 кв. м и вмещающий до 500 чел., специально созданная площадка премиум-класса для мероприятий любого масштаба в самом центре Ки...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено