Концерты Павло Табаков

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Павло Табаков

Павло Табаков

Концерты Событие уже прошло (2 октября - 3 октября) Киев, Caribbean Club
Павло Табаков
Павло Табаков
 
2 жовтня, 20.00, Павло Табаков  «Голос країни» Павло Табаков: «Я не можу тебе забути…»
 
Павло Табаков запрошує київських меломанів у п’ятничний вечір на презентацію своєї нової концертної програми «Я не можу тебе забути» — 2 жовтня у популярний столичний нічний клубCaribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4). Початок концерту — о 20:00.
 
Нова програма Павла Табакова — для тих, хто любить романтичний  поп-рок , загадковий лаунж іпронизливу лірику, виконану різними мовами. На тих, хто під кінець робочого тижня завітає у CaribbeanClub, чекають «живий» звук та якісний пісенний матеріал — романтичні і драйвові пісні, в які просто неможливо не закохатись. Подаруйте приємний вечір собі і своїй коханій людині — приходьте на концерт якісної української музики.
 
Чи не всі пісні у репертуарі Павла Табакова про найсильніше почуття — кохання, яке не тільки надихає кожного із нас, а й робить цей світ світлішим і добрішим. «Тільки ти моя», «Дякую небесам», «Запитай», «Відлітай», «Rock&Love», «Про тебе думаю», «Янголя», «До тебе хочу», «А ти була морем», «Ти будеш моєю» — у цих піснях кохання таке різне, але завжди щире та справжнє. Недарма під пісні Табакова закохуються і одружуються! Якою мовою не співав би романтик української сцени — українською, російською, французькою, англійською, італійською…
Спеціально до концерту 2 жовтня у київському Caribbean Club «Голос країни» Павло Табаков готує кілька пісенних прем’єр, зокрема пісню, яка й дала назву концертній програмі, — «Я не можу тебе забути».
 
Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено