Вечеринки Птах надії

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Птах надії

Птах надії

Вечеринки Событие уже прошло (1 июня - 2 июня) Киев, Caribbean Club
Птах надії
Птах надії

1 червня о 15:00, в Міжнародний день захисту дітей, в концерт-холі Carribean Club відбудеться благодійний концерт «Птах надії» за участю артистів Фабрики Естради Тетяни Піскарьової. 

Юні фабриканти об’єднаються разом з вихованцями дитячих будинків та шкіл-інтернатів України для того, щоб врятувати життя трьохрічному Павлу Павліченку, який вже два роки хворіє на гострий лімфобластний лейкоз. Протягом всього цього часу родина хлопчика справлялась з дорогим лікуванням самотужки, але на сьогоднішній день їхні матеріальні сили на межі… 

Відтак, щоб зібрати кошти на продовження лікування Павлика, маленькі артисти разом з відомими українськими виконавцями представлять концертну програму популярних пісень, а вихованці дитбудинків та шкіл-інтернатів – різноманітні сувеніри ручної роботи, які стануть лотами благодійного аукціону. 

Також напередодні концерту, в Carribean Club буде проведено акцію «Зроби свого птаха надії», в рамках якої діти виготовлять тисячу символів життя та довголіття – паперових журавликів-орігамі! 

Квитки можна придбати у касах Carribean Club.

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено