Вечеринки Сашко & Курочки

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сашко & Курочки

Сашко & Курочки

Вечеринки Событие уже прошло (19 октября - 20 октября) Киев, Caribbean Club
Сашко & Курочки

Сашко & Курочки

http://caribbean.com.ua/ru/afisha/item/improvizatsionnoe-shou-seksualnoe-chtivo-2
https://www.facebook.com/events/132076657126590/

19-ого жовтня о 20:00 у культовому клубі «Caribbean club» добро перетвориться на звук! Драйвовий етно-кантрі гурт Сашко & Курочки презентує свій дебютний міні-альбом «Роби добро!».

Цей молодий колектив вже встиг взяти участь у багатьох фестивалях та благодійних акціях, де підкорив вуха й серця багатьох слухачів. І він зробить це знову на презентації можна буде насолодитись чудовою концертною атмосферою.
Окрім нових пісень у програмі заходу прозвучать і вже відомі композиції гурту — в тому числі, за участі друзів з інших музичних колективів. Це буде справжній творчий вечір у гарячій компанії.

У піснях Сашка & Курочок американські ритми дуже органічно сплітаються з українськими темами і проблемами, тому зміст творчості коллективу близький та зрозумілий нашому слухачу.

Жива, акустично-інструментальна, жартівливо-серйозна, непопсово-драйвова музика Сашка & Курочок змусить вас посміхатися та налаштує на правильну життєву хвилю.

ул. Симона Петлюры, 4
067 224-41-11

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено