Спектакли Сценічна композиція Михайла Резніковича Скрізь один...

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сценічна композиція Михайла Резніковича Скрізь один ...

Сценічна композиція Михайла Резніковича Скрізь один ...

Спектакли Событие уже прошло (14 октября - 21 ноября)
Сценічна композиція Михайла Резніковича Скрізь один ...

Сценічна композиція Михайла Резніковича
Скрізь один ...

Щедра й невичерпно родюча українська земля подарувала загальнолюдському сузір'ю геніїв незгасний Світоч - Тараса Шевченка, Тираноборця і Пророка, Спікера свободи, який поставив на сторожі біля своїх земляків, "рабів німих", вогняне слово, а в "Заповіті" дав їм заклик: "Кайдани порвіте!".

Мало з тих, кому випало безсмертя, досягли його такою дорогою ціною, як Тарас Шевченко. Доля не шкодувала для нього найжорстокіших випробувань і страждань. Прожив Шевченко лише 47 років, з них двадцять п'ять - у кріпосному рабстві, десять - у солдатчині і засланні. А що залишилися - воюючи з стражданнями, хворобами, плекаючи несправджену мрію про створення сімейного вогнища, елементарного затишку у власному будинку - маленької хатці на батьківщині.

У нинішньому театральному трактуванні, всупереч багаторічному хрестоматійному, заїждженому деклараціям і уявленням, гармонійно переплітаються багато мотиви життя Поета і Художника: творчість, любов, розчарування, каяття, ненависть, здивування, популярність і забуття, прагнення осягнути все і вся ...

«...Вистава про долю талановитої людини, що потрапила під жернова системи. З одного боку, вона викувала його талант, з іншого - понівечила його життя. Це і Шевченко, і не Шевченко, не тільки Шевченко.
В основі - всі тексти, усі вірші Т.Г.Шевченка та спогади про нього. Але він був дуже різним. І слабким, і сильним, і добрим, і несправедливим.
Ми взяли лише одну складову його особистості, перш за все, обдарування, тому важко наполягати на повній правдивій ідентичності характеру. Це, швидше, легенда про Шевченка. Хоча і заснована на фактах його життя.
Легенда про дуже талановиту людину, життя якого була зруйнована системою. Він багато знав, гостро відчував і заслуговував більшого людського щастя, але не збулося.
... У кожного свій Шевченко, як і у кожного - свій Пушкін. У нас - ТАКИЙ!..»

(М. Резникович)

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено