Вечеринки Сергій Галанін та гурт «СерьГа»

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сергій Галанін та гурт «СерьГа»

Сергій Галанін та гурт «СерьГа»

Вечеринки Событие уже прошло (25 января - 26 января) Киев, Caribbean Club
Сергій Галанін та гурт «СерьГа»
Сергій Галанін та гурт «СерьГа»
 

СерьГа — російський рок-гурт утворений у 1994 році Сергієм Галаніним.
У 1985 році він познайомився з Гаріком Сукачовим. Підсумком цього знайомства стало створення групи Бригада С на початку 1986 року.Поступово між Сукачовим і Галаніним стали наростати творчі протиріччя, які призвели до відходу Галаніна з Бригади С і створенню групи Бригадири, яка проіснувала недовго, оскільки Галанін через деякий час повернувся до Бригаду С.

Але в 1993 році йде остаточно. Сукачов набирає нових музикантів і грає нову програму. У 1994 році він припиняє існування групи, і створює нову під назвою Недоторканні. Галанін ж записує сольний альбом «Собачий Вальс» і створює групу СерьГа, з якої виступає і зараз.

 
У тому ж 94-му відіграли перший концерт — в компанії «Аліси» та групи «Чайф» у Ростові-на-Дону. З останніми дружба склалася найуспішніше — випустивши в наступному році платівку під нехитрою назвою «Серьга», у вересні 95-го група вирушила в спільний з «Чайф» тур по двох десятках міст Росії та України. Слідами концертів випускається концертник «Долина глаз », а Галанін стає саундпродюсером чергового альбому екатерінбургськіх колег.

Взагалі в середині 90-х «Серьга» міцно стверджується в «вищому ешелоні» російського року: бере участь майже у всіх «офіційних» рок-фестивалях, збирає великі майданчики на сольник і грає на розігріві у Deep Purple (у Києві) і Кріса Нормана (в концертному залі «Росія» в Москві). При такому серйозному гастрольному графіку музиканти встигають — таки підготувати черговий альбом «Дорога в ночь» і почати роботу над наступним диском.

Стоимость билетов: от 150 грн.
Подробная информация и резерв столов по телефону: 067 224-41-11
ул. Симона Петлюры, 4
 
http://www.youtube.com/watch?v=7BY1CF68WiY

 

http://www.youtube.com/watch?v=DcXPVBe0F_w

 

 

 

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено