Вечеринки Shopping Hour

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Shopping Hour

Shopping Hour

Вечеринки Событие уже прошло (17 мая - 18 мая) Киев, Caribbean Club
Shopping Hour
2016-05-17 20:00
 
Shopping Hour
 
Ви помітили, що опера — це неймовірно модний жанр нині? Опера модерн змінюється панк-оперою, а з-за спини останньої виглядає поп-опера…
 
Поціновувачі скептично ставляться до всіх оперних експериментів, бо на початку 21-го сторіччя не лишилося нічого, що можна було б ще зробити в цьому жанрі… Хіба що, створити оперу про оперу.
Або ж антиоперу.
 
В антиопері «Плюс міс Шопенгауер» є всі необхідні атрибути: і велика доля умовності, і довгі вокальні партії, і вставні номери. Більш того: навіть не всі герої оперної історї будуть співати. Втім, історія залишиться музичною. М’якою й пронизливою. Однаково відстороненою як від життя, так і від сцени.
 
Україно-сербський проект SHOPPING HOUR — яскраві представники української етно лаунж сцени. Особливе звучання, особливе бачення світового фольклору, унікальний авторський почерк. Однією з родзинок репертуару є багатомовність: на концертах проекту звучать пісні більш ніж 15-ма мовами світу, серед яких сербська, грузинська, китайська…. Дискографія SHOPPING HOUR складається з 4 альбомів, програми проекту звучали на багатьох українських фестивалях, серед яких «Країна мрій» та «Koktebel JAZZ».
 
Письменниця Олена Гусейнова відома українським читачам книгою верлібрів «Відкритий райдер». ЇЇ манера вирізняється стриманістю, ліричністю, елегантністю. У співпрацю з SHOPPING HOUR письменниця створила дві літературно-музичні казки: «Пригоди Кота у кедах» (за участі актриси Ірми Вітовської) та «Шоколад І Різдво» (за участі актриси Алли Загинайко)
 
В основі лібрето антиопери «Плюс міс Шопенгауер» фрагменти нової книги Олени Гусейнової «Супергерої».
 
Фан-зона — свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.
 
Стоимость билетов: 80–200 грн
 
ул. Симона Петлюры, 4
067 224-41-11
 
Подробнее: http://caribbean.com.ua/ru/afisha/item/shopping-hour-2
Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено