Фестивали Шостий Міжнародний театральний фестиваль JoyFest

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Шостий Міжнародний театральний фестиваль JoyFest

Шостий Міжнародний театральний фестиваль JoyFest

Фестивали, Интересные Событие уже прошло (4 октября - 7 октября) Киев, Grand Hall Khreschatyk
Шостий Міжнародний театральний фестиваль JoyFest

JoyFest-2018: восени киянам безкоштовно покажуть вистави з різних куточків України та світу.

У жовтні в затишному гранд-холі готелю «Хрещатик», за підтримки Українського культурного фонду, відбудеться Шостий Міжнародний театральний фестиваль JoyFest.

Протягом чотирьох днів на гостей великого театрального свята чекають вистави різними мовами від українських та закордонних театрів, майстер-класи з акторської майстерності, розваги. Традиційно вхід на всі заходи фестивалю вільний для всіх.

Шостий Міжнародний театральний фестиваль JoyFest відбудеться 4, 5, 6 та 7 жовтня 2018 року у Києві. Вже третій рік поспіль захід відбудеться у самому серці столиці – в гранд-холі готелю «Хрещатик» на Майдані Незалежності. На глядачів чекають конкурсні вистави від кращих театральних колективів України та світу, майстер-класи з акторської майстерності, творчі заняття, розваги.

« -- Для гостей фестивалю JoyFest вже щостий рік поспіль є чудовою нагодою безкоштовно відвідати цікаві театральні постановки, відкрити для себе театр як дуже цінне та розвиваюче хобі, навчитись новому та отримати незабутні емоції, - розповідають організатори Шостого Міжнародного театрального фестивалю JoyFest Ксенія Гончарова та Анастасія Лісовик.

– Для учасників фестивалю це чудова платформа для обміну досвідом з іншими театрами, пошуку однодумців й нових контактів для співпраці та гастролей, зустріч з чуйним та уважним глядачем. Адже минулого року на всіх виставах було дуже багато глядачів».

За п’ять років фестиваль JoyFest в Києві відвідали театри з України, Грузії, Вірменії, Литви, Єгипту, Румунії (два театри), Парагваю, Італії, Ізраїлю та Польші. Цього року Шостий міжнародний театральний фестиваль JoyFest познайомить нас з творчістю Угорщини, Словаччини, Італії та, авжеш, багатогранної України.

Чекаємо на вас!

Дати проведення: 04-07 жовтня 2018 року

Час проведення та програму дивіться на сайті JoyFest.

Адреса фестивалю: м. Київ, вул. Хрешатик, 14. Grand Hall готелю "Хрещатик"

ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ

Долучайтеся на Facebook та слідкуйте за нашими новинами.

Організатор заходу: ГО "Міжнародний соціально-культурний проект "Джойфест".

За підтримки Українського культурного фонду.

Grand Hall Khreschatyk Культура и искусство, Туризм и путешествия, Рестораны
вулиця Хрещатик, 14
с 00:00 до 00:00
Grand Hall Khreschatyk (Гранд Холл Крещатик)​​​​​​ общей площадью 450 кв. м и вмещающий до 500 чел., специально созданная площадка премиум-класса для мероприятий любого масштаба в самом центре Ки...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено