Концерты Святковий концерт Арсена Мірзояна

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Святковий концерт Арсена Мірзояна

Святковий концерт Арсена Мірзояна

Концерты Событие уже прошло (7 марта - 7 марта)
Святковий концерт Арсена Мірзояна

- Святковий концерт Арсена Мірзояна 7 березня
- 8 березня разом з Арсеном Мірзояном
- Міжнародний Жіночий день з Арсеном Мірзояном

Український музикант Арсен Мірзоян 7-го березня зіграє концерт у Жовтневому Палаці. Цей сольник стане серединою туру на підтримку третього альбому під назвою «Паперовий сніг». 

“Я хочу, щоб в цей особливий день, на концерті, присвяченому 8 березня, зі сцени пролунали правильні слова. Без пафосу і без лестощів, справжні тексти і справжня чоловіча музика”, - розповідає музикант.

Окрім вже відомих хітів таких, як “Вінні-Пух”, "Можеш як",  "Поцілуй мене", "Стрелы" у сольному концерті прихильники зможуть почути зовсім нові сингли.  Чекайте сюрпризів та несподіванок. Вони будуть!
Створення альбому Арсен Мірзоян коментує так:«Кажуть «папір стерпить усе»… всі зім’яті в сніжку аркуші - невдалі вірші, розірвані на сніжинки листи непотрібних слів. Я ще пригадую сніжинки, які вирізали дітьми з газет. І в кожній газеті, як не крути, була якась подія. З гучними заголовками, сенсаціями того часу. Але дітям, яка цікавість до тих речей? Розумітись на них можуть лише дорослі, а світ дорослих - завжди нудний. За ці два роки дуже багато написаного мною так і не побачило світ… В альбом потрапили ті пісні, які пройшли перевірку часом».

07 березня 2016, 19:00
 
Ціна: 120 – 750 грн

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено