Концерты THE BEST OF HANS ZIMMER

Восстановить пароль
Восстановить пароль
THE BEST OF HANS ZIMMER

THE BEST OF HANS ZIMMER

Концерты, Интересные Событие уже прошло (28 августа) Киев, Национальная филармония Украины
THE BEST OF HANS ZIMMER

«THE BEST OF HANS ZIMMER»

Національний духовий оркестр продовжує серію концертів кіномузики. Цього разу у програмі «The best of Hans Zimmer» прозвучать саундреки Ганса Ціммера до таких фільмів, як «Пірати Карибського моря», «Скриня мерця», «Код да Вінчі», «Людина дощу», «Король Лев» та інші.

Ганс Ціммер – відомий німецький композитор кіно. Народився у Франкфурті-на -Майні. Ще підлітком із родиною переїхав до Лондона. Кар'єру музиканта починав як клавішник групи "The Buggles". Пізніше працював з гуртами "Krisma" і "The Damned". Перша робота у кінематографі – фільм "Terminal Exposure" (1987), до якого Ціммер написав музику. Популярність прийшла до Ціммера після виходу в прокат фільму "Людина дощу" Баррі Левінсона, де він виступив у ролі композитора. Але справжній комерційний успіх приніс Ціммеру саундтрек до "Короля-лева" (1994), що розійшовся накладом в 15 мільйонів екземплярів та приніс його авторові "Оскар". 

Музика з кінофільмів: «Пірати Карибського моря», «Скриня мерця», «Код да Вінчі», «Людина дощу», «Король Лев», «Скеля», «Гладіатор», «Король Артур», «Багряний приплив».

Національний академічний духовий оркестр України 

Диригент – МИХАЙЛО МОРОЗ

Вартість квитків - 80-400 грн.

Квитки ОНЛАЙН.

Национальная филармония Украины Культура и искусство
Володимирський узвіз, 2
с 10:00 до 21:00
Свою историю Национальная филармония Украины начинает в 1863 году. С 2004 года в филармонических афиш вошел цикл концертов «Вечера украинской музыки. Наследие и современность », а ...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено