Спектакли The Best Of Image

Восстановить пароль
Восстановить пароль
The Best Of Image

The Best Of Image

Спектакли Событие уже прошло (19 марта - 20 марта)
The Best Of Image

Що відбувається коли гасне світло?

Запановує темрява і починається вистава. На сцені і на всьому просторі над нею парять, в прямому сенсі слова, колоритні персонажі, розкреслені люмінесцентними квітами і створюють чарівний синтез танцю, оригінальної музики, пантоміми, вражаючих ефектів і чарівного освітлення. Все це - магічний «Чорний театр» з Праги, який зовсім скоро вперше представить у Києві чарівне шоу - The Best Of Image. На сцені відбуваються справжні дива: люди і речі з'являються невідомо звідки, то зменшуються, то збільшуються, вони літають в оточенні яскравих плям світла, зникаючи також раптово і дивним чином. Всі задумано так, щоб глядач був поглинений дійством, щоб він гадав, як акторам вдається робити такі трюки. Предмети, з якими працюють артисти, створюючи ілюзію магії, немов оживають.

Все тут красиво і витончено. Дивовижне дійство доповнюється люмінесцентними ультрафіолетовими декораціями. На відвідувачів очікує суцільна фантасмагорія, яка сповнена оригінальностей і захоплюючих несподіванок. Для відвідування цих вистав зовсім необов'язково знати чеську мову - тут все зрозуміло без слів.
Багато вистав припускають інтерактивність, тобто залучення в дійство глядачів. Так що будьте готові до сюрпризів. «Чорний театр» належить до скарбів чеської культури, і ви обов'язково зможете переконатися в цьому.

«Чорний театр» добре відомий за межами Чехії завдяки регулярним гастролям до Німеччині, Швейцарії, Бельгії, Італії, Греції, на Кіпрі, в Ізраїлі, Угорщині, Словаччині, Туреччині та Кореї. Також це шоу прикрасило багато престижних суспільних подій, конгресів, виставок та інших заходів, що організовуються по всій Європі такими компаніями, як Microsoft, Nokia, Volkswagen, Johnson & Johnson, Motorola.

Шоу The Best of Image призначено для перегляду всією сім'єю.

Відео: http://youtu.be/NdGPNmo3dBY

Київ, Будинок Офіцерів, 19 березня, 19:00.

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено