Концерты TOLO4NYI

Восстановить пароль
Восстановить пароль
TOLO4NYI

TOLO4NYI

Концерты Событие уже прошло (26 ноября) Киев, Caribbean Club
Стоимость: 250 грн
TOLO4NYI

26 листопада в концерт-холі Caribbean Club TOLO4NIY наживо презентує альбом «Серце з краю», який оприлюднив  у жовтні цього року.

Женя Толочний про концерт: “Це буде live версія альбому з новими музикантами та новим саундом. Ми довго працювали в студії і тепер  нарешті можна врізати це наживо. Хтось може сказати що нова платівка – це лише 5 нових пісень і цього для повноціонного шоу замало. Та ми репетируємо декілька нових треків, які увійдуть в наступний альбом, що вийде навесні 2019-го. Ще буде час подивитися нове відео «Серце з краю» яке ми відзняли влітку у Латвії, тому ми готуємося до насиченого шоу»

EP «Серце з краю» — це п’ять пісень, записаних в Києві в період з 2017 по 2018 рік. Разом з Женею, над матеріалом до альбому в чотирьох різних студіях працювали п’ять молодих українських саундпродюсеров: Кірілл Матюшенко, wavewalkrs (Юра Водолазький і Нікіта Рева), Саша Чунін, Даніїл Марін. Обкладинку альбому створила дизайнер Настя Ахрамеєва.

Протягом останнього року TOLO4NYI опублікував дві роботи з міні-альбому «Серце з краю» — сингл і кліп «Твоє имя», знятий в Нью-Йорку та Києві, та трек “Не питай” 

Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено