Вечеринки Two Violins & N. Lebedeva Trio

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Two Violins & N. Lebedeva Trio

Two Violins & N. Lebedeva Trio

Вечеринки Событие уже прошло (5 января - 5 января) Киев, Caribbean Club
Two Violins & N. Lebedeva Trio
Two Violins & N. Lebedeva Trio
 
2016-01-05 20:00
 
Дорогий Друже! Чудеса Нового року і Різдва здійснюються в Caribbean Club з найнезвичайнішими і наймолодшими джазменами України!
Цього Різдва Вам не потрібно їхати за святом в Нью-Йорк, Чикаго, Аргенфтину чи Париж! Кращий джаз з усього світу приїхав до Вас!
Для Вас грають унікальний дует 13-річних скрипалів Two Violins — Ілля Бондаренко і Тетяна Жмендак та тріо однієї з кращих джазових піаністок України Наталії Лебедєвої у складі Романа Яковчука — бас, і Юрія Нацвлішвілі — барабани.
 
Незважаючи на юний вік, дует Two Violins уже добре відомий як українському, так і світовому слухачеві завдяки своєму рідкісному таланту та професійному виконанню абсолютно різних програм: джазу, танго, бароко, класики, власної музики.
 
Юні музиканти вже виступили на найважливішій музикальній сцені світу — у Карнегі Холі в Нью-Йорку (2015), а також на Благочинному балі Принца Гаррі в Лондоні (2014). Відвідали з туром кілька країн Європи й зібрали найбільшу аудиторію open-airза всі дні проведення Alfa Jazz Fest 2015 у центрі Львова.
На концерті в  ООН  у Нью-Йорку Посол Монако пожартував: «Невже українські діти приїхали, аби нагадати американцям, як треба грати джаз?»  Напередодні українського Різдва, 5 січня о 20:00, Ви почуєте хвилюючі мелодії танго, запальні джазові стандарти й оригінальні аранжування музики Й. С. Баха й Т. Монка авторства неперевершеної Наталії Лебедєвої.
Особливий подарунок — святковий і улюблений «Щедрик» в джазовому виконанні. Пісня, яка полюбилася світу і стала духом Різдва по два боки Грінвіча, і яка святкує своє століття у 2016 році. Вона звучатиме — саме для Вас!
 
Справжня музика здійснює найзаповітніші бажання — тому що народжується в серці — і знаходить своє продовження у Вашій душі.
Ілля Бондаренко — скрипка  Тетяна Жмендак — скрипка  Наталія Лебедєва — клавіші  Роман Яковчук — бас  Юрій Нацвлішвілі — барабани
ул. Симона Петлюры, 4  067 224-41-11
 
Подробнее
Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено