Акции У літпабі з’явилися 2 гостьові крани!

Восстановить пароль
Восстановить пароль
У літпабі з’явилися 2 гостьові крани!

У літпабі з’явилися 2 гостьові крани!

Акции Событие уже прошло (28 июня - 1 августа) Киев, Крапка Кома Літпаб
У літпабі з’явилися 2 гостьові крани!

За численними проханнями гостей, у нашому літпабі з’явилися 2 гостьові крани, на яких ми щотижня будемо розливати краще пиво країни. Розпочнемо з культових сортів броварні Varvar: Ipanema IPA та Citra APA. Вартість келиха: 60 грн за 0,4 л.

Varvar Ipanema IPA — зварений у стилі, про який вперше заговорили на початку крафтової революції у США. Якщо ви прихильник сильно охмеленого, ароматного пива, тоді цей сорт саме для вас. Яскрава грейпфрутова гіркота у смаку перегукується з ледь помітною фруктовою солодкістю, у післясмаку домінує цитрус. Пиво має золотистий колір і стійку дрібнозернисту білу піну. В ароматі впізнаються цитрусові та хвойні відтінки.

Varvar Citra APA — відрізняється від IPA пізнім додаванням особливого сорту хмеля Citra, що справляє враження справжньої цитрусової бомби у смаку й ароматі пива. Varvar Citra більш фруктовий, у смаку відчуваються не тільки цитрусові, а й персикові ноти, легкі відтінки дині та лічі. У післясмаку — грейпфрутова гіркота. На вигляд прозоре, з бурштиновим переливом у кольорі, піна — біла та дрібнозерниста. В ароматі вгадуються полуниця, персик, динні та цитрусово-хмелеві ноти. Завітайте скуштувати! 

Крапка Кома Літпаб Рестораны
ул. Антоновича (Горького), 14
с 12:00 до 02:00
Кухня: Авторская
Літературний паб Крапка Кома – затишний dog friendly та kid friendly заклад в центрі Києва – на Антоновича (Горького), 14. В меню літпаба: - Великі порції витриманого м'яса від к...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено