Главные события Усама Кафа -  МЕЦЕНАТ 2019 РОКУ!

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Усама Кафа -  МЕЦЕНАТ 2019 РОКУ!

Усама Кафа -  МЕЦЕНАТ 2019 РОКУ!

Главные события, Интересные, Рестораны Событие уже прошло (26 апреля - 31 мая) Киев, LKafa Cafe на Оболони
Усама Кафа -  МЕЦЕНАТ 2019 РОКУ!

Усама Кафа -  МЕЦЕНАТ 2019 РОКУ!

Відомий український ресторатор, успішний бізнесмен, благодійний діяч, президент міжнародного ресторанного холдингу L’KAFA GROUP, двічі переможець головної національної премії країни «Людина року» у номінації «Лідер ресторанного бізнесу»,  володар титулу «Лицар Вітчизни» - Усама Кафа, отримав одну із найголовніших премій за благодійність – Меценат року за підтримки XIII Міжнародного конкурсу-фестивалю «Щасливі Долоні», заснованого Оленою Піддубною та спрямованого на підтримку талановитих дітей-сиріт.

Церемонія нагородження відбулася 23 квітня в Національній Опері України ім. Т.Г. Шевченка. Проект спрямований на створення умов для успішної адаптації дітей-сиріт у соціумі, подальшого розвитку здібностей, талантів та визначення життєвих пріоритетів.

Міністерство соціальної політики відібрало на конкурсній основі з усіх регіонів України 35 найталановитіших дітей віком 12 - 16 років у напрямках «Освіта», «Культура», «Спорт».

Переможцям вручено сертифікати на здобуття освіти, а також на поїздки в Європу, путівки на відпочинок у дитячих центрах України та Європи. Окрім того, учасники отримали цінні подарунки, оплату навчання, фінансову підтримку та багато іншого.

У рамках фестивалю Міжнародний благодійний фонд «Щасливі долоні» заснував почесний знак «МЕЦЕНАТ РОКУ». Ексклюзивна нагорода вручається меценатам, видатним діячам, політикам, успішним бізнесменам, банкірам.

Свого часу почесним знаком були нагороджені:

  • Людмила Русаліна - президент групи компаній «Петрус»;
  • Петро Порошенко - голова Наглядової ради Нацбанку України (2007-2012);
  • Марина Порошенко - директор благодійного фонду Петра Порошенка;
  • Павло Климець - президент компаній «Рrime», «Олімп»;
  • Ігор Баленко - голова Наглядової ради ЗАТ «Фуршет»;
  • Іван Рішняк - «Меценат Миру», глава ДАК «Хліб України» (1999-2002);
  • Григол Катамадзе - посол Грузії в Україні (2000-2013).

У цей день зібралися підтримати дітей, виступити та вручити нагороди переможцям українські зірки шоу-бізнесу, спортсмени та бізнесмени: Злата Огневич, Олександр Пономарьов, Оля Цибульська, Анна Трінчер, Аїда Ніколайчук, Влад Ситник, Олександр Злотник, Інна Осипенко-Радомська та багато інших.  

LKafa Cafe на Оболони Рестораны, Ночная жизнь
проспект Героїв Сталінграду, 27
с 00:00 до 00:00
Описание - L’KAFA CAFÉ  - это уникальное сочетание лаунж ресторана, караоке и ночного клуба. Это место, где каждый может создать свою идеальную атмосферу для отдыха и получить самые ...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено