Выставки Виставка живописи «Київські мотиви»

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Виставка живописи «Київські мотиви»

Виставка живописи «Київські мотиви»

Выставки, Главные события, Интересные, Главные события Событие уже прошло (22 апреля - 6 мая) Киев, Киевская городская государственная администрация
Виставка живописи «Київські мотиви»

В КМДА пройде виставка живопису «Київські мотиви» 

22 квітня у Київській міській державній адміністрації відкриється експозиція живопису сучасних українських митців, членів Міжнародної професійної спілки художників, Костянтина та Світлани Шаповалових «Київські мотиви».

Відвідувачі зможуть побачити серію картин в стилі реалістичний імпресіонізм та фігуратив, що включатимуть міські, природні пейзажі та натюрморти. Основні риси художнього стилю — мажорний колорит, свобода, сміливість, характер мазку, спалах емоцій та водночас цілісна виваженість внутрішнього змісту і тонких нюансів сюжету.

Загалом творче подружжя провело 24 персональні виставки, останні з яких відбулись у Національному заповіднику «Софія Київська» та Національному музеї «Київська картинна галерея».

Гості експозицій часто описують картини художників так: «вони живі, ніби дихають», «сповнені світла і кольору, повітря і музики», «випромінюють радісне піднесення», «налаштовують душу на добро і позитив», «це світ, у якому розчиняється душа і наповнюється серце».

Мета живописців надихати глядача на творчий і особистий розвиток, захоплюватися і цінувати неповторну красу свого краю, спонукати розглядати Боже творіння, щоб Його невидиме ставало видимим.

Варто зазначити, що Костянтин та Світлана Шаповалови є співорганізаторами багатьох культурно-просвітницьких і благодійних проектів. Живописні роботи митців знайшли поціновувачів як в Україні, так і за її межами та прикрашають не тільки приватні колекції, але й деякі державні та громадські установи.

Експозиція «Київські мотиви» буде розміщена на другому поверсі Київської міської державної адміністрації перед Колонною залою за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 36.

Виставка триватиме з 22 квітня до 6 травня.

Вхід безкоштовний.

Киевская городская государственная администрация Культура и искусство
вулиця Хрещатик, 36
с 09:00 до 18:00
Киевская городская государственная администрация — представительный орган местного самоуправления Киева. Киевская городская государственная администрация находится на улице Крещатик и со...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено