Выставки Выставка Делиева Георгия «За межами сил тяжіння»

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Выставка Делиева Георгия «За межами сил тяжіння»

Выставка Делиева Георгия «За межами сил тяжіння»

Выставки Событие уже прошло (5 февраля - 25 февраля)
Выставка Делиева Георгия «За межами сил тяжіння»

 

5 лютого 2013 о 17.00 в Музеї Гетьманства в Києві відкривається виставка живопису і графіки Народного артиста України, художнього керівника театру «Маски-шоу» Георгія Делієва «За межами сили тяжіння».

Своєрідне філософське та іронічне сприйняття світу вже понад чверть століття притягує глядачів до творчості Георгія Деліева. Для багатьох він в першу чергу режисер та актор. Для декого комік, рок-музикант та сценарист. Для себе ж він в першу чергу художник, в прямому та переносному сенсі цього слова. На протязі більш ніж двадцяти років справжньою віддушиною для Георгія Вікторовича є захоплення образотворчим мистецтвом. Середовище в якому він одночасно може бути як на одинці із собою так і з усім світом.

Цьогорічна виставка графіки – це розповідь киянам про спостереження життєвих, побутових ситуацій та вигаданих фантасмагоричних образів, крізь призму його бачення світу. Значну частину експозиції займе серія мальовничих пейзажів, зроблених автором в різних куточках світу на протязі останніх років.

Унікальність графічних та живописних робіт Георгія Деліева обумовлена не тільки його вкладом в театральне та кіномистецтво, а і здобутками на ниві образотворчого мистецтва. Українські мистецтвознавці визначили стиль автора як фантасмагоричний реалізм, в якому наразі працює тільки Георгій Делієв. Завдяки цьому до його виставок завжди прикута увага не тільки шанувальників кіно та гумору а й арт-критиків, теоретиків образотворчого мистецтва та широких верств населення.

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено