Выставки Выставка Experience Da Vinci

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Выставка Experience Da Vinci

Выставка Experience Da Vinci

Выставки, Главные события, Интересные, Главные события Событие уже прошло (15 марта - 30 апреля) Киев, ВДНХ
Стоимость: 150-170 гривен
Выставка Experience Da Vinci

Вперше у Києві приїде Experience Da Vinci – найбільша пересувна виставка, яка розкриває всі боки особистості Леонардо да Вінчі. Його роботи, як художника, скульптора, архітектора, анатома, винахідника, письменника геніальні і до сьогоднішніх днів викликають величезний інтерес вчених.

Наукові ідеї Леонардо да Вінчі відомі завдяки його щоденникам. На сьогоднішній день збереглося близько 6000 сторінок цих записників. 

У них генiй робив нотатки та малюнки з геометрії, техніки, фауни та флори, математики, фізики та філософії. Ним створені неймовірно докладні анатомічні нариси. А також спроектовані конструкції будівель та механічних пристроїв, більшість з яких, до речі, так і не матеріалізувалися за життя да Вінчі. 

На основі зроблених розшифрувань записників Леонардо було відтворено різні пристрої і апарати автора. Вони і будуть представлені з 15 березня до кінця квітня у 7 павільйоні на ВДНГ.

ВДНХ Активный отдых и развлечения
проспект Академіка Глушкова, 1
с 09:00 до 22:00
Национальный комплекс «Экспоцентр Украины» — международный многофункциональный комплекс, специализирующийся на демонстрации достижений Украины в сфере промышленности, науки и так дал...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено