Главные события Выставка «Родина.Майстерність.Традиція»

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Выставка «Родина.Майстерність.Традиція»

Выставка «Родина.Майстерність.Традиція»

Главные события, Интересные Событие уже прошло (16 ноября - 17 декабря) Киев, Музей современного искусства Украины
Выставка «Родина.Майстерність.Традиція»

16 листопада о 18-00 Музей сучасного мистецтва України презентує митців роду Красних - Ольхових з виставкою «Родина. Майстерність. Традиція». 

Проект музею «Сімейні цінності - Родинні зв'язки» в котрий раз демонструє потужну силу родини з її різними долями, характерами, можливостями, але з однаковою наполегливістю, працездатністю й  майстерністю.

Засновники РОДИНИ - Іван Миколайович Красний (1917-1990) і Слава Наумівна Лівшиць (1915 - 1995). Все почалось з доленосної зустрічі у Самарканді, де під час евакуації, молоді люди покохали один одного. Іван Красний у 1942 р. працював на відновленні «Гур-Еміру» - шедевру ісламської архітектури Середньовічного Сходу, де вперше освідчився Славі у коханні. В цей же час він на відмінно захистив дипломний проект «Самаркандський цирк» та захопився аквареллю. Ця ніжна та філігранна техніка  була співзвучна настрою закоханого художника і своє захоплення він проніс через усе життя. Слава Лівшиць у Самарканді створила одну із найкращих серій своїх робіт, це кохання надихало і надавало особливості її творчості.

МАЙСТЕРНІСТЬ здобута у навчальних закладах далі шліфувалася, збагачувалась й втілювалося у неймовірні полотна творців: Івана Миколайовича - ліричного співака природи й поета акварелі та Слави Наумовни – майстрині, яка заворожує різноманітністю й багатством колірної палітри. ТРАДИЦІЮ батьків продовжено у дітях – Тетяні Красній, зяті Олександрі Ольхові і онуці Марині Ольховій.Тетяна Красна увібрала в себе все краще від батьків і трансформувала в своє власне бачення світу. Вона відкрита та гармонійна, твори її несуть у собі  заряд позитиву, любові і краси.Олександр Ольхов малювати почав у 4 роки, перемальовуючи картини, які знаходив у книжках. Ця природна обдарованість, неабиякий хист, гарні педагоги, неймовірна захопленість мистецтвом, пошук себе й свого місця у житті дали неабиякий результат – зараз це Маестро, роботи якого не залишають байдужими глядачів.Марина Ольхова закохана у акварель. Шляхетне, вишукане, тонке мистецтво акварелі в неї у крові.

Писати про життя, здобутки, безліч виставок й нагород кожного майстра можна довго, але краще побачити роботи цієї неординарної родини, відчути щирість їх праці та поспілкуватися із Тетяною, Олександром і Мариною, з’ясовуючи  для себе саме те, що приверне вашу увагу у творчості кожного з митців.

Сприйняття один одного - діалог, взаємозбагачення - творення нового. Саме так йде розвиток, здобувається майстерність й закладаються традиції.

Ми традиційно чекаємо вас на відкритті виставки 16 листопада 2017 р. о 18.00.

Цей чудовий вечір проходитимете під звуки сучасної академічної музики з творів Арнольда Шенберга - Австрія (США), П'єра Булеза - Франція, Карлхайнца Штокхаузена - Німеччина, Сергія Зажитько - Україна, Вільяма Болкіаха - США, Павла Колпакова – Україна.

На виставку запрошені голова Національної Спілки художників України Чепелик Володимир Андрійович, Президент Національної академії мистецтв України - Ректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури  Андрій Володимирович Чебикін, Заступник Міністра культури Карандєєв Ростислав Володимирович, художники, галеристи, друзі родини і музею.

План проведення заходу:

– Урочисте відкриття виставки

– Музикальне вітання від виконавців Анастасії Товстоног - piano, Варвари Турти - piano, Артема Шестовського - bass clarinet, Миколи Чикаренка - piano

– Виступи учасників та гостей заходу

– Презентація каталогу Івана Красного, який присвячено 100- річчю художника та ювілею 100-річчя Національної Академії Мистецтв, в якій митець викладав майже півсторіччя.

– Дружнє спілкування у музейному дворику.
Виставка триватиме з 16 листопада по 17 грудня 2017 р.

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка.

Вхід вільний

Музей современного искусства Украины Культура и искусство
вулиця Кирилівська, 41
с 11:00 до 19:00
17 червня 2005 року перший у нашій державі приватний Музей сучасного мистецтва гостинно відкрив свої двері для відвідувачів.Він розташувався в історичній частині Подолу на двох поверхах будівлі по вул...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено