Выставки Выставка Петра Бевзи «Розчерк»

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Выставка Петра Бевзи «Розчерк»

Выставка Петра Бевзи «Розчерк»

Выставки Событие уже прошло (8 ноября - 28 ноября) Киев, Karas Gallery
Выставка Петра Бевзи «Розчерк»

Новий проект художника присвячений пошукам кольорів і фактур, на які митця надихнув простий розчерк моря на березі Одещини. 

«У вересні 2016 ти робиш виставку в музеї Одеси. А потім стомлений їдеш до моря. Та раптом не море, а смужка солоної землі стає твоїм живописним натхненням на цілий рік. Ця тонка смужка - цілий всесвіт кольору, який сприймаєш тактильно, на дотик. А потім довго шукаєш, як так само тактильно знайти його на полотні. Ці пошуки ведуться увесь час. Колір, фактура, пляма, композиція... Раптом ти бачиш зелений на коломийських кахлях, який потік проти волі майстра, і розумієш, це він! Це зовсім не має відношення до тієї смужки солоної землі, яка тебе так вразила, але чомусь саме він стає контрапунктом того всесвіту, який ти в ній розпізнав і який намагаєшся тепер створити на полотні. А потім ще багато вражень: Венеція, де ти занурюєшся у побудови інших художників, Берлін, де ти дивишся на світ очима молодих, що шукають себе у мистецтві. Пробуєш нові, інші фарби, які вибрали для тебе твої діти. Нові враження, відчуття дають натхнення для нових пошуків і знахідок. Ти змінюєшся, і новий ти потребує інших взаємодій на полотні: інших взаємодій, інших контактів, інших побудов між кольором, лінією, прозорістю, фактурою. Але щось, що ти пізнав на цій солоній смужці між морем і суходолом тебе тримає. Ти шукаєш його на полотні: в кольорі, фактурі, густині і прозорості. І коли знаходиш, розумієш, - це моє. Це моє відчуття універсуму. Тут і тепер. Назви приходять потім. Вони можуть бути інші. Вони лише допомога у спробі налагодити контакт. На них можна не зважати. Якщо можеш побачити, отримати імпульс, знайти щось своє, відчути його на дотик.»-Петро Бевза.

Виставка триватиме з 08.11 - 28.11.2017
Вхід безкоштовний
«Карась Галерея»
Київ, Андріївський узвіз 22-а
+380 (44) 238-65-31
karasgallery@gmail.com

Karas Gallery Культура и искусство
Андріївський узвіз, 22А
с 11:00 до 19:00
Карась Галерея - одна из первых галерей современного искусства Украины, основана в 1995 году. Организовано более 400 выставок в самой галерее, в музеях, на фестивалях и ярмарках искусств, на междунар...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено