Концерты Злата Огневич

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Злата Огневич

Злата Огневич

Концерты Событие уже прошло (27 марта - 28 марта) Киев, Caribbean Club
Злата Огневич
Злата Огневич
 
2016-03-27 19:00
 
Злата Огнєвіч відправляється в тур по Україні «Запали вогонь» — так  називається тур Злати Огнєвіч, який вона починає з київського концерту в Caribbean Club і продовжить ще в одинадцяти містах рідної країни.
 
Ця співачка неймовірної краси не вимагає зайвої реклами — її чарівний голос назавжди полонив Європу після виступу на конкурсі «Євробачення 2013». Вона та, хто ніколи не зраджує собі і при цьому вона ніколи не буває однаковою!  Її по праву можна вважати кращим голосом сучасної України.
 
Вона — Злата Огнєвіч! З вуст Злати Огнєвіч можна буде почути її відомі хіти, а також кілька народних пісень в сучасній обробці. Не обійдуться концерти без нових пісень Злати, про які ще не знає широкий загал. — Мої шанувальники з усієї України багато років поспіль просили мене про концерти в їх рідних містах.
Нарешті з’явилася така можливість нам зустрітися і особисто познайомитися! — каже Злата Огнєвіч про свій тур по Україні.
 
За словами артистки, вона для кожного з концертів готує особливу програму: «У кожному з міст своя особлива атмосфера, мені хочеться подарувати свої пісні, свій настрій і щоб це було воістину унікально!»
 
Зараз Злата Огнєвіч зі своєю командою відпрацьовує нову концертну програму з одним з кращих живих бендів України.  Серед міст, які відвідає Злата Огнєвіч, будуть такі: Кривий Ріг, Миколаїв, 
Херсон, Чернівці, Чернігів, Суми, Полтава, Кременчук, Дніпропетровськ,  Трускавець, Київ та інші. Також Злата Огнєвіч дасть концерт у Львівській 
опері вже 28 березня.
 
ул. Симона Петлюры, 4 067 224-41-11
 
Подробнее: http://caribbean.com.ua/ru/afisha-club/item/zlata-ognevich
Caribbean Club Ночная жизнь
ул, Симона Петлюры, 4
с 18:00 до 06:00
Caribbean Club (Карибиан) – это музыкальный ночной клуб, где в атмосфере витает «винтаж». Воздух пропитан ярким западным шиком. Это один из самых почетных и давних клубов Киева....

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено