Кафе №1

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «Кафе №1»

Находится кафе в старом центре города — на пересечении туристических маршрутов. Два небольших зала по пять столиков и летняя площадка. Интерьер (в старинном стиле : антикварная мебель, свечи на столах, цветы ) создает обстановку домашнего уюта. В кафе Кафе №1 большой выбор алкогольных напитков (вина, ликеры, водка, текила, виски, джин). Чашечка хорошего кофе В Кафе Номер 1 стоит от 10 грн., кусочек вкусного торта - от 20грн. Здесь можно хорошо отдохнуть, насладиться видами и атмосферой старой части Львова. 

Отзывы Кафе №1

Напишите ваш отзыв к Кафе №1
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
 • BogdanK
  BogdanK

  Одне з улюблених місць. Млинці і штрудель з куркою - просто божественні. Офіціанти добре розбираються у винах, весь час є якісь новенькі пропозиції. Атмосфера бомбезна. 5 балів!

 • khrystya
  khrystya

  Замовили столик, дали 100 грн заставу. Гарно посиділи, принесли нам рахунок, оплатили, залишили чаєві. Через два 4 дні згадали, що заставу нам НЕ ПОВЕРНУЛИ і не врахували в чек. Пішли забирати заставу, її повернули і навіть вибачте не сказали... Не очікували, бо це був наш улюблений заклад до 12 грудня 2013 року...

 • olesya_kr
  olesya_kr

  Була наприкінці травня у Львові, приїхала дуже рано і шукала що в центрі відкрите, щоб поїсти. Кудись забрела і побачила відкритий заклад (як потім виявилось, це було кафе №1) і дуже зраділа. Біля закладу стояв охоронець і я запитала, чи вони відкриті. Він махнув головою на знак згоди, посміхнувся і привітався. Я зайшла всередину і вже шукала зручне місце для насолоди сніданком, як мої роздуми перервав крик: "Куда???" Я побачила сиву (чи може блондинку) жіночку років 55-ти. Вона кричала прямо мені в лице: "Куда????" Я нічого не розуміла (ранок і нестача кави все-таки...) Жінка як недорізана прокричала мені, що вони закриті. "Але ж охоронець мені сказав, що ви відкриті..." - сонно заперечувала я. "Я думав, ви тут працюєте..." - з"явився зі своїми поясненнями охоронець.
  Я просто втікла звідти. "З самого ранку і вже пруть!" - почула я у свою спину голос недолугої працівниці (чи може власниці) кафе.
  Я НІКОЛИ не буду рекомендувати вашого закладу знайомим, хоч він і видається досить цікавим зовні. Якщо вже навчилися азам інтер"єрів - то навчіться і азам вихованості, бо вам цього аж ніяк не завадаить! Сподіваюся більше ніколи навіть не проходити біля вашого закладу!

Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
Кафе №1 на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
Больше информации о компании
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Кафе недалеко от Кафе №1 на TOPClub
Львов - Кафе
place ТИВЕРІЯ нет отзывов place Вівсянка, сер нет отзывов place Хит-кафе на Киевской нет отзывов place СОУС кафе нет отзывов place Бухта Викингов нет отзывов place Говорить Івано-Франківськ нет отзывов place Львівська Мануфактура Кави нет отзывов place Медовня нет отзывов
Связанные категории
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено