Отзывы Кафе №1

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Отзывы Кафе №1

Напишите ваш отзыв к Кафе №1
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
 • Уляна
  Уляна

  Це було моє улюблене кафе до сьогоднішнього дня(((Сьогодні нас не обслуговували ,не дозволили присісти за столик.Пропонували стіл ,на якому не можливо пообідати.Стіл для попільничок.Хоча були столи,на них стояв резерв.Коли гості цього кафе збирались іти і звільнився столик,нам знову не дозволити присісти і знову кинули табличку резерв.Отже більшість столів були порожніми з табличками.Це було важливіше ,ніж обслуговувати клієнтів.Офіціант вів себе зухвало і не привітно.Тепер кафе 1 рекомендувати не будемо.Хоча кухня,атмосфера дуже класна.Нажаль обслуговування все зіпсувало...

 • BogdanK
  BogdanK

  Одне з улюблених місць. Млинці і штрудель з куркою - просто божественні. Офіціанти добре розбираються у винах, весь час є якісь новенькі пропозиції. Атмосфера бомбезна. 5 балів!

 • khrystya
  khrystya

  Замовили столик, дали 100 грн заставу. Гарно посиділи, принесли нам рахунок, оплатили, залишили чаєві. Через два 4 дні згадали, що заставу нам НЕ ПОВЕРНУЛИ і не врахували в чек. Пішли забирати заставу, її повернули і навіть вибачте не сказали... Не очікували, бо це був наш улюблений заклад до 12 грудня 2013 року...

 • olesya_kr
  olesya_kr

  Була наприкінці травня у Львові, приїхала дуже рано і шукала що в центрі відкрите, щоб поїсти. Кудись забрела і побачила відкритий заклад (як потім виявилось, це було кафе №1) і дуже зраділа. Біля закладу стояв охоронець і я запитала, чи вони відкриті. Він махнув головою на знак згоди, посміхнувся і привітався. Я зайшла всередину і вже шукала зручне місце для насолоди сніданком, як мої роздуми перервав крик: "Куда???" Я побачила сиву (чи може блондинку) жіночку років 55-ти. Вона кричала прямо мені в лице: "Куда????" Я нічого не розуміла (ранок і нестача кави все-таки...) Жінка як недорізана прокричала мені, що вони закриті. "Але ж охоронець мені сказав, що ви відкриті..." - сонно заперечувала я. "Я думав, ви тут працюєте..." - з"явився зі своїми поясненнями охоронець.
  Я просто втікла звідти. "З самого ранку і вже пруть!" - почула я у свою спину голос недолугої працівниці (чи може власниці) кафе.
  Я НІКОЛИ не буду рекомендувати вашого закладу знайомим, хоч він і видається досить цікавим зовні. Якщо вже навчилися азам інтер"єрів - то навчіться і азам вихованості, бо вам цього аж ніяк не завадаить! Сподіваюся більше ніколи навіть не проходити біля вашого закладу!

Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
Кафе №1 на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
Больше информации о компании
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено