Быстрая регистрация

Создайте свой профиль за 30 секунд!Вход


  • Пишите рецензии к местам и событиям
  • Добавляйте вечеринки и концерты в планы
  • Выставляйте оценки заведениям и рецензиям к местам

Ваши личные данные не будут
переданы третьим лицам
BARVY

BARVY (Барвы), отзывов: 0

BARVY (Барвы)

Протягом багатьох століть на українські традиції впливали географічні умови і особливий історичний шлях розвитку – це зробило нашу культуру неймовірно багатою, колоритною, автентичною.

З давніх-давен традиційні українські предмети побуту, костюми, музика, кераміка, розпис і вичинка славилися далеко за межами України. І сьогодні українське мистецтво в його сучасному вигляді і проявах є гідним того, щоб бути представленим на європейському рівні. Ми шануємо власні традиції, відкриваємо нові таланти і хочемо знайомити з ними гостей столиці і нашого ресторану – крізь призму полотен сучасних українських художників, скульптури, музичних і модних перформансів та інших творів мистецтва, а також за допомогою найякіснішого виконання страв української кухні на основі рецептів і продуктів, характерних для різних регіонів України.

Крім того, сприйняття гостем лейтмотивів національної культури відбувається через кольори, фактури та форми, присутні в дизайні приміщення ресторану. Для нас дуже важливо, що практично кожна річ в BARVY – елементи обробки приміщення, меблі – зроблена руками українських майстрів, закоханих у свою справу.

Ми обрали найталановитіших з них: так, над дизайном ресторану BARVY працював відомий архітектор Слава Балбек, чиї роботи займають призові місця на провідних світових конкурсах.

Також для нас дуже знаковим є символ, відображений у лого та елементах декору ресторану – синиця, або Сінiй Птах – який є оберегом та символізує щастя і багатство, разом з собою приносячи їх в BARVY. Символічно і те, що Синій Птах є володарем яскравого жовто-блакитного забарвлення, що вiдображає кольори національного прапора.

Развернуть описание

Нет отзывов

 

  • К этому заведению пока нет отзывов.

    • К этому заведению пока нет отзывов.
    Booking.com