BARVY

   Восстановить пароль
   Восстановить пароль
   Сообщение об ошибке
   Отправить
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено

   Описание к «BARVY»

   Финалист Национальной ресторанной премии СОЛЬ 2016 в категории «Лучший ресторан украинской кухни».

   Протягом багатьох століть на українські традиції впливали географічні умови і особливий історичний шлях розвитку – це зробило нашу культуру неймовірно багатою, колоритною, автентичною.

   З давніх-давен традиційні українські предмети побуту, костюми, музика, кераміка, розпис і вичинка славилися далеко за межами України. І сьогодні українське мистецтво в його сучасному вигляді і проявах є гідним того, щоб бути представленим на європейському рівні. Ми шануємо власні традиції, відкриваємо нові таланти і хочемо знайомити з ними гостей столиці і нашого ресторану – крізь призму полотен сучасних українських художників, скульптури, музичних і модних перформансів та інших творів мистецтва, а також за допомогою найякіснішого виконання страв української кухні на основі рецептів і продуктів, характерних для різних регіонів України.

   Крім того, сприйняття гостем лейтмотивів національної культури відбувається через кольори, фактури та форми, присутні в дизайні приміщення ресторану. Для нас дуже важливо, що практично кожна річ в BARVY – елементи обробки приміщення, меблі – зроблена руками українських майстрів, закоханих у свою справу.

   Ми обрали найталановитіших з них: так, над дизайном ресторану BARVY працював відомий архітектор Слава Балбек, чиї роботи займають призові місця на провідних світових конкурсах.

   Також для нас дуже знаковим є символ, відображений у лого та елементах декору ресторану – синиця, або Сінiй Птах – який є оберегом та символізує щастя і багатство, разом з собою приносячи їх в BARVY. Символічно і те, що Синій Птах є володарем яскравого жовто-блакитного забарвлення, що вiдображає кольори національного прапора.

   Это заведение находится в коллекциях
   Современные рестораны с украинской кухней

   Отзывы BARVY

   Напишите ваш отзыв к BARVY
   Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
   Эта страница управляется владельцем Вы представитель этой компании?
   BARVY на карте
   Время работы
   ул. Мечникова 3А
   Больше информации о компании
   Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например указана неверная информация или в тексте допущена ошибка. Или еще косяк какой-то.
   Лучшее на TOPClub
   Киев - Бары
   place b-hush 1 отзыв place Барабан 1 отзыв place Bierлога 2 отзыва place Блиндаж 1 отзыв place Куппер Паб на Житомирской 3 отзыва place Kitsch 2 отзыва place Pilsner чеська господа 6 отзывов place Level Up 2 отзыва
   Связанные категории
   ?
   Мы обновили дизайн! Нашли ошибку? Напишите нам!
   Сообщение об ошибке
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено