BARVY

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «BARVY»

Протягом багатьох століть на українські традиції впливали географічні умови і особливий історичний шлях розвитку – це зробило нашу культуру неймовірно багатою, колоритною, автентичною.

З давніх-давен традиційні українські предмети побуту, костюми, музика, кераміка, розпис і вичинка славилися далеко за межами України. І сьогодні українське мистецтво в його сучасному вигляді і проявах є гідним того, щоб бути представленим на європейському рівні. Ми шануємо власні традиції, відкриваємо нові таланти і хочемо знайомити з ними гостей столиці і нашого ресторану – крізь призму полотен сучасних українських художників, скульптури, музичних і модних перформансів та інших творів мистецтва, а також за допомогою найякіснішого виконання страв української кухні на основі рецептів і продуктів, характерних для різних регіонів України.

Крім того, сприйняття гостем лейтмотивів національної культури відбувається через кольори, фактури та форми, присутні в дизайні приміщення ресторану. Для нас дуже важливо, що практично кожна річ в BARVY – елементи обробки приміщення, меблі – зроблена руками українських майстрів, закоханих у свою справу.

Ми обрали найталановитіших з них: так, над дизайном ресторану BARVY працював відомий архітектор Слава Балбек, чиї роботи займають призові місця на провідних світових конкурсах.

Також для нас дуже знаковим є символ, відображений у лого та елементах декору ресторану – синиця, або Сінiй Птах – який є оберегом та символізує щастя і багатство, разом з собою приносячи їх в BARVY. Символічно і те, що Синій Птах є володарем яскравого жовто-блакитного забарвлення, що вiдображає кольори національного прапора.

Это заведение находится в коллекциях
Современные рестораны с украинской кухней

Отзывы BARVY

Напишите ваш отзыв к BARVY
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
BARVY на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
ул. Мечникова 3А
Больше информации о компании
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Бары недалеко от BARVY на TOPClub
Киев - Бары
place 101 Wine Bar нет отзывов
Связанные категории
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено