Ресторан Daily Cafe

Быстрая регистрация

Создайте свой профиль за 30 секунд!Вход


  • Пишите рецензии к местам и событиям
  • Добавляйте вечеринки и концерты в планы
  • Выставляйте оценки заведениям и рецензиям к местам

Ваши личные данные не будут
переданы третьим лицам
Daily Cafe

Daily Cafe (Дейли Кафе), отзывов: 0

Daily Cafe (Дейли Кафе)

Daily Cafe (Дейли Кафе) - новий бренд на ринку індустрії гостинності України, який пропонує послуги в якості кафе-бістро, конференц-залу, кулінарії та кондитерської-пекарні.

Розробляючи концепцію Daily Cafe основною метою було створення сучасного міського кафе, яке має відповідати основним вимогам сучасного міста, а саме пропонувати своїм гостям якісний та швидкий сервіс в комфортних умовах за правильною ціною.

Інтер’єр Daily Cafe виконаний в скандинавському стилі, головним елементом якого є дерево, а в основу концепції закладено лаконічність та комфорт. В кафе є декілька зон для відпочинку, які дозволяють розміститися компанією на комфортних диванах або відпочити на одинці сидячи вздовж великих фасадних вікон за барним столом.

Меню нашого кафе складається з улюблених страв української кухні та популярних страв європейської та американської кухні. Щодня ми готуємо для наших гостей смачні страви на сніданок, ланч та вечерю.

Під час обідньої перерви, яка починається з 12:00, для наших гостей працює буфетна лінія роздачі з щойно приготованими закусками, салатами та основними стравами. Такий формат значно скорочує час очікування та робить ланч швидким, залишаючи час для інших справ під час обідньої перерви. Також, ми розділили послуги кухні та бару, тож для замовлення напоїв та кондитерських виробів немає потреби стояти в загальній черзі.

Наш конференц-зал обладнаний всім необхідним для проведення конференцій, майстер-класів та тренінгів, а наявність кафе-бістро, дозволяє не перейматися через організацію кава-брейків та ланчів для учасників. Ми завжди пропонуємо організаторам комплексний підхід.

Развернуть описание

Нет отзывов

 

  • К этому заведению пока нет отзывов.

    • К этому заведению пока нет отзывов.
    Booking.com