Daily Cafe

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «Daily Cafe»

Daily Cafe (Дейли Кафе) - новий бренд на ринку індустрії гостинності України, який пропонує послуги в якості кафе-бістро, конференц-залу, кулінарії та кондитерської-пекарні.

Розробляючи концепцію Daily Cafe основною метою було створення сучасного міського кафе, яке має відповідати основним вимогам сучасного міста, а саме пропонувати своїм гостям якісний та швидкий сервіс в комфортних умовах за правильною ціною.

Інтер’єр Daily Cafe виконаний в скандинавському стилі, головним елементом якого є дерево, а в основу концепції закладено лаконічність та комфорт. В кафе є декілька зон для відпочинку, які дозволяють розміститися компанією на комфортних диванах або відпочити на одинці сидячи вздовж великих фасадних вікон за барним столом.

Меню нашого кафе складається з улюблених страв української кухні та популярних страв європейської та американської кухні. Щодня ми готуємо для наших гостей смачні страви на сніданок, ланч та вечерю.

Під час обідньої перерви, яка починається з 12:00, для наших гостей працює буфетна лінія роздачі з щойно приготованими закусками, салатами та основними стравами. Такий формат значно скорочує час очікування та робить ланч швидким, залишаючи час для інших справ під час обідньої перерви. Також, ми розділили послуги кухні та бару, тож для замовлення напоїв та кондитерських виробів немає потреби стояти в загальній черзі.

Наш конференц-зал обладнаний всім необхідним для проведення конференцій, майстер-класів та тренінгів, а наявність кафе-бістро, дозволяє не перейматися через організацію кава-брейків та ланчів для учасників. Ми завжди пропонуємо організаторам комплексний підхід.

Отзывы Daily Cafe

Напишите ваш отзыв к Daily Cafe
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
Daily Cafe на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
ул. Симона Петлюры 27
Больше информации о компании
Платежные карты: Visa
Развлечения: TV/Video, Wi-Fi
Вход: Свободный
Показать еще
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Кафе недалеко от Daily Cafe на TOPClub
Киев - Кафе
place Funtizuma нет отзывов place Кофе Хауз на Площади Победы нет отзывов place City-Zen café bar на проспекте Победы нет отзывов place Valetta pizza 1 отзыв place Пузата Хата на Вокзале 1 отзыв place Carbonella ТЦ Полесье нет отзывов place Варенье нет отзывов
Связанные категории
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено