Спектакли Цілуй мене, Кет!

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Цілуй мене, Кет!

Цілуй мене, Кет!

Спектакли Событие уже прошло (4 января - 5 января)
Цілуй мене, Кет!

Цілуй мене, Кет!

Приборкати норовливу не тільки на сцені, а й в житті? Завдання майже неможливе, якщо до цього не підключити фантазію, гумор і море шалених танців і співів від «короля Бродвею». Кола Портера у новій постановці бродвейського мюзиклу «Цілуй мене, Кет!» на сцені Київського національного академічного театру оперети. 

Унікальний шанс зазирнути за лаштунки театру  у не зовсім звичайному ракурсі надає перша в Україні постановка бродвейського оригіналу мюзиклу! Кумедна, хвацько закручена історія  –  така собі гра у грі, спектакль у спектаклі: за сюжетом, на Бродвеї ставиться "Приборкання норовливої" Шекспіра... у формі мюзиклу. А тим часом між учасниками постановки розігрується та сама вічна історія, яку вони представляють на сцені. У справу також замішані два гангстери. Зрештою всі лінії заплутаного сюжету добігають щасливого фіналу, і в мистецтві та в житті настає happy end.

Чудові мелодії, які запам`ятовуються назавжди, оригінальні і цікаві персонажі. Ексклюзивний переклад українською з бродвейського оригіналу зберігає увесь гумор, драматургічну насиченість та аромат справжнього американського мюзиклу.

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено