Вечеринки L’Kafa Group святкує своє 20-річчя

Восстановить пароль
Восстановить пароль
L’Kafa Group святкує своє 20-річчя

L’Kafa Group святкує своє 20-річчя

Вечеринки, Рестораны Событие уже прошло (21 февраля - 28 февраля) Киев, LKafa Cafe на Мишуги
L’Kafa Group святкує своє 20-річчя

20 років успіху!

Міжнародний ресторанний холдинг L’Kafa Group відсвяткував своє 20-річчя. Лідери ресторанного бізнесу в Україні та за її межами, відомі своїми брендами: «Чайхона Базар», L’Kafa Café, Silvio D’Italia, Just  Beer Bar та ін., гучно підвели підсумки плідної праці.

Під час церемонії нагородження кращі працівники були відзначені Національними дипломами в рамках премій «Зірка Якості», «Вибір України», «Лідер року». А також ексклюзивними орденами «За розбудову компанії», іменними нагородами «За вагомий внесок в розвиток компанії» та «За патріотизм і відданість».

Традиційно святкування не обійшлося без зірок, які запалювали вечір. Заслужений артист України Олег Шак, співачка, переможниця вокального конкурсу «Vоice of Astana»  - Тетяна Доканіна, співак та композитор Олексій Сагаловський, співак, учасник шоу «Голос країни 9» Сергій Костецький, співачка Анна Добриднєва, шоумен Big Boss, дует Rico Macho та гурт «Поющие трусы» створювали чудовий настрій.     

L’Kafa Group славиться професіоналізмом, сильним командним духом та сімейною атмосферою в середині колективу. Президент компанії Усама Кафа, зазначив, що 20 років це тільки початок великих звершень. Компанія націлена на активний розвиток в Україні та за кордоном; в цьому році пообіцяли порадувати своїх гостей абсолютно новим брендом, який на сьогодні не має аналогів в Україні.

Отож, всі шанувальники мережі L’Kafa Group зовсім скоро зможуть відчути розвиток компанії на смак!

LKafa Cafe на Мишуги Рестораны, Ночная жизнь
ул. Мишуги, 7А
с 00:00 до 00:00
L’KAFA CAFÉ - это уникальное сочетание лаунж ресторана, караоке и ночного клуба, где каждый может создать свою идеальную атмосферу для отдыха и получить самые неожиданные впечатления. ...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено