Вечеринки Make Like a Tree в BAR / 32

   Восстановить пароль
   Восстановить пароль
   Make Like a Tree в BAR / 32

   Make Like a Tree в BAR / 32

   Вечеринки Событие уже прошло (14 февраля - 14 февраля) Киев, BAR / 32
   Make Like a Tree в BAR / 32

   Ось вже 3 роки Сергій Онищенко практично з порожніми кишенями подорожує автостопом по світу, влаштовуючи імпровізовані виступи, вивчає міста і знайомиться з новими людьми. За весь цей час так званий travel-проект проїхав більше 20000 кілометрів через Лаос, В'єтнам, Камбоджа, Таїланд, Малайзію, Сінгапур, Індонезію, Папуа Нову Гвінею, Австралію і Нову Зеландію.

   Враження та емоції музиканта від побаченого знаходять своє відображення в музиці, яка створюється і записується прямо в процесі подорожей, причому в записі нерідко беруть участь місцеві музиканти, з якими Сергій знайомиться на концертах.

   Назва проекту Make Like a Tree сам музикант пояснює назву так: "в моєму розумінні - це живи просто і нікому не роби зла, як живуть дерева. А інший варіант, якщо заглиблюватися у фразеологізми - це означає "скидай листя" або просто "йди". 

   Приходьте до BAR / 32 у День Закоханих та послухайте музику сповнену любові до Світу

   BAR / 32 Рестораны
   ул. Воздвиженская, 32
   BAR / 32 Old Fashioned BAR / 32 знаходиться на Воздвиженці, і це розташування багато в чому співзвучне нашої філософії: old fashioned архітектура району - сучасне  бачення будівель XIX сторіч...

   Комментарии

   Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
   Пока еще нет комментариев
   Событие на карте
   ?
   Мы обновили дизайн! Нашли ошибку? Напишите нам!
   Сообщение об ошибке
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено