Вечеринки Make Like a Tree в BAR / 32

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Make Like a Tree в BAR / 32

Make Like a Tree в BAR / 32

Вечеринки Событие уже прошло (14 февраля - 14 февраля) Киев, BAR / 32
Make Like a Tree в BAR / 32

Ось вже 3 роки Сергій Онищенко практично з порожніми кишенями подорожує автостопом по світу, влаштовуючи імпровізовані виступи, вивчає міста і знайомиться з новими людьми. За весь цей час так званий travel-проект проїхав більше 20000 кілометрів через Лаос, В'єтнам, Камбоджа, Таїланд, Малайзію, Сінгапур, Індонезію, Папуа Нову Гвінею, Австралію і Нову Зеландію.

Враження та емоції музиканта від побаченого знаходять своє відображення в музиці, яка створюється і записується прямо в процесі подорожей, причому в записі нерідко беруть участь місцеві музиканти, з якими Сергій знайомиться на концертах.

Назва проекту Make Like a Tree сам музикант пояснює назву так: "в моєму розумінні - це живи просто і нікому не роби зла, як живуть дерева. А інший варіант, якщо заглиблюватися у фразеологізми - це означає "скидай листя" або просто "йди". 

Приходьте до BAR / 32 у День Закоханих та послухайте музику сповнену любові до Світу

BAR / 32 Рестораны
ул. Воздвиженская, 32
с 11:00 до 22:00
BAR / 32 Old Fashioned BAR / 32 знаходиться на Воздвиженці, і це розташування багато в чому співзвучне нашої філософії: old fashioned архітектура району - сучасне  бачення будівель XIX сторічч...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено