BAR / 32

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «BAR / 32»

BAR / 32

Old Fashioned BAR / 32 знаходиться на Воздвиженці, і це розташування багато в чому співзвучне нашої філософії: old fashioned архітектура району - сучасне  бачення будівель XIX сторіччя, навколо - офіси, галереї та шоу-руми. Вдень до нас приходять, аби попрацювати - тиша і смачна кава відмінно налаштовують на потрібний лад, але із заходом сонця, коли потік машин і зайнятих людей поступається місцем звукам музики і галасливим компаніям, атмосфера BAR / 32 кардинально змінюється - ніякої роботи, тільки свято. Сюди можна дістатися на машині чи велосипеді (в BAR / 32 облаштоване паркувальне місце для двуколесних), та чи не найприємніше прийти до нас в гості пішки, історичним шляхом з Подолу чи Михайлівської площі.

Інтер’єр BAR / 32 витриманий в кавовій палітрі, стіни прикрашають роботи сучасних художників: над довгим диваном, наприклад, влучно розташувалася картина Юрія Пікуля “Диван”. На підвіконні та полицях – актуальні книги з життя світу мистецтва, художні сувеніри та інші приємні друбниці. В закутку ховається піаніно, чекаючи на зустріч з пристрасним гравцем та слухачами, небайдужими до джазу.

Меню

У кожного свої інгредієнти для свята, наші - хороший коктейль, джаз і цікаві люди. BAR / 32 - єдиний Old Fashionedбар в Україні. Крім класичного, у нас представлена ​​ціла серіяваріацій на тему легендарного коктейлю. З ароматом яблука і присмаком кленового сиропу – Old FashionedVillage, міцний, як характер справжнього ірландця Old Fashioned Crystal, пряний Smoked Old Fashioned на односолодовому- 10 позицій Old Fashionedменю чекають цінителів і тих, хто хоче стати експертом з відтінківбурбона, скотча і житнього віскі. Відчути в руці тяжкість і приємну прохолоду різьбленого келиха, розпробувати солодко-гіркий смак, підняти голову і помітити, як красиво вечірні промені грають на будинках Воздвиженки. До речі, тут в наших гостей виходять відмінні фотографії.

Не менш спокусливо на фото виглядають позиції спеціального літнього меню: полуничні Дайкірі, Мохіто й Маргарита, свіжий GinGarden, оманливо ніжний та одночасно міцний Зомбі. В BAR\ 32 також можна спробувати унікальні авторські коктейлі шеф-бармена Юрія Мельниченко: кожен з них має свою особливу історію. “Товариш”, наприклад, з’явився на світ з нагоди виставки Юрія Лейдермана, та присвячений непростій історії україно-російських відносин. А “La Cheka” – проекту політичного іспанського художника  Педро Х. Ромеро.

Про джаз

Це - ще одна невід'ємна частина «душі» BAR / 32. Джаз постійно звучить всередині бару і на відкритій терасі. А все тому, що BAR / 32 - рідна домівка нового джазового онлайн радіо ofr.fm. Як розшифровується абревіатура OFR, можна здогадатися після першого ж келиха Old Fashioned. Музику для ofr.fm ретельно підбираютьексперти: Олексій Коган і Артур Ямпольський. Old Fashioned Radioне звучить в BAR / 32 тількитоді, коли джаз грають наживо. З осені 2016 року ми запускаємо програму джазових концертів, аби не пропустити жоден, підписуйтесь на нашу сторінку в facebook. Та навіть якщо ви не потрапляєте на живий концерт – не засмучуйтесь: практично кожного для в BAR / 32 відбуваються записи програм OFR. Відвідувачі буквально можуть потрапити за лаштунки радіо, і при цьому насолоджуватись філіжанкою кави чи келихом чогось міцнішого.

Заходи

Крім світського життя, BAR / 32 живе життям інтелектуальним: прямо з бару ви потрапляєте в арт-простір Vozdvizhenka Artshouse, де проходять виставки сучасного мистецтва, зустрічі з художниками, лекції про кіно і музичніконцерти. Іноді наші бармени відкривають секрети професії гостям з категорії близьких друзів: з барной стійки легко спостерігати за приготуванням складних алкогольних композицій, але можна спробувати і самому змішати собі коктейль під керівництвом нашого шеф-бармена Юрія Мельниченка. Для цього шукайте на нашому сайті категорію «індивідуальні майстер-класи» в розділі «магазин».

Сутність BAR / 32 не описати, секрет в невловимій, авторській атмосфері. Вона - результат роботи команди, яка щиро любить своє рідне «місце сили» на Воздвиженці і хоче цією силою ділитися. Приходьте до нас в гості, і нехай за знайомством слідують довгі та міцні стосунки між нашими улюбленими гостями і улюбленими нашими гостями напоями, музикою, виставками та усім, що може запропонувати BAR / 32. 

Отзывы BAR / 32

Напишите ваш отзыв к BAR / 32
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
BAR / 32 на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
ул. Воздвиженская 32
Проложить маршрут
Больше информации о компании
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Бары недалеко от BAR / 32 на TOPClub
Киев - Бары
place Dr.Winestein лаборатория вина нет отзывов place Gastro Bar Klaipeda нет отзывов place Пивная бочка на Подоле нет отзывов place Barcode Bar Kiev нет отзывов place FIJI LOUNGE BAR 15 отзывов place Rebra & Kotlety нет отзывов place RAW нет отзывов place Che Guevara grill pub 5 отзывов
Связанные категории
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено