Вечеринки Відкриття SOLOD levantine grill

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Відкриття SOLOD levantine grill

Відкриття SOLOD levantine grill

Вечеринки, Интересные, Рестораны Событие уже прошло (27 сентября) Киев, SOLOD levantine grill
Відкриття SOLOD levantine grill

Є у Тель-Авіві ресторан David & Joseph Downtown на вулиці Монтефіоре, який відкрили двоє молодих шеф-кухарів, що здобули шалену популярність в Ізраїлі, - Дуду Ельмакіас, він же Давид, і Йоссі Шитріт, він же Йосеф.

Цей дует віртуозів зібрав овації від селебріті-шефів, бо зміг передати дивну гру смаків їжі єврейської бабусі з Марокко в точній, модній, сучасній та яскравій інтерпретації.
У Йоссі і Дуду ви не знайдете «прилизану» їжу. Все водночас просто та дуже складно. Це справжня авторська версія двох кулінарних талантів.

David & Joseph Downtown – це заклад з яскравими, неймовірно смачними стравами, що прийшлись до душі не лише тель-авівському панству і міжнародним трендсеттерам, але і, скажімо, ізраїльському прем'єр-міністру Беньяміну Нетаніягу та його дружині, що знаються на хорошій іжі. Дует наших героїв – їхні особисті шеф-кухарі. Всі політики світу куштують їхні страви за приватними зустрічами на прийомі в будинку прем'єра. За столиками цього ресторану ви завжди зможете побачити селебріті зі всього світу; тут і Парфенов, і Абрамович, Мадонна, Джастін Бібер та багато інших. І ось що – вони завжди повертаються.

Сьогодні Йоссі і Дуду беруть участь у понад десятка ресторанних проектів у всіх куточках світу. Географія вражає: готують для групи Гінза в Росії, в Лондоні – для Теді Сагі, з’являються на Манхетені, Міконосі і, звісно ж, у Тель-Авіві. Чого вартує один лише їхній проект Піта Монтана у порту Тель-Авіва, що за 1 місяць став айконовим.
А тепер вони – в Києві!!

І вони – бренд-шефи ресторану середземноморської їжі SOLOD levantine grill. У кооперації з шефом Оленою Старун було створено власне, унікальне меню.
Особливим викликом було створення нової концепції саме на лівому березі міста. Але ми віримо, що не тільки центр міста вартий кухні світового рівня!

Хочете переконатися? Йосеф Шитріт та Олена Старун приготують вечерю саме для вас лише 27.09.
*Реєстрація та бронювання обов'язкові за наступним лінком: https://forms.gle/qXXRxJLumoWEQQji6

SOLOD levantine grill Рестораны
проспект Павла Тичини, 1
с 12:00 до 00:00
Є у Тель-Авіві ресторан David & Joseph Downtown на вулиці Монтефіоре, який відкрили двоє молодих шеф-кухарів, що здобули шалену популярність в Ізраїлі — Дуду Ельмакіас, він же Давид, і Йоссі...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено