SOLOD levantine grill

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «SOLOD levantine grill»

Є у Тель-Авіві ресторан David & Joseph Downtown на вулиці Монтефіоре, який відкрили двоє молодих шеф-кухарів, що здобули шалену популярність в Ізраїлі — Дуду Ельмакіас, він же Давид, і Йоссі Шитріт, він же Йосеф.

Цей дует віртуозів зібрав овації від селебріті-шефів, бо зміг передати дивну гру смаків їжі єврейської бабусі з Марокко в точній, модній, сучасній та яскравій інтерпретації.
У Йоссі і Дуду ви не знайдете «прилизану» їжу. Все водночас просто та дуже складно. Це справжня авторська версія двох кулінарних талантів.

David & Joseph Downtown – це заклад з яскравими, неймовірно смачними стравами, що прийшлись до душі не лише тель-авівському панству і міжнародним трендсеттерам, але і, скажімо, ізраїльському прем'єр-міністру Беньяміну Нетаніягу та його дружині, що знаються на хорошій іжі. Дует наших героїв – їхні особисті шеф-кухарі. Всі політики світу куштують їхні страви за приватними зустрічами на прийомі в будинку прем'єра. За столиками цього ресторану ви завжди зможете побачити селебріті зі всього світу; тут і Парфенов, і Абрамович, Мадонна, Джастін Бібер та багато інших. І ось що – вони завжди повертаються.

Сьогодні Йоссі і Дуду беруть участь у понад десятка ресторанних проектів у всіх куточках світу. Географія вражає: готують для групи Гінза в Росії, в Лондоні – для Теді Сагі, з’являються на Манхетені, Міконосі і, звісно ж, у Тель-Авіві. Чого вартує один лише їхній проект Піта Монтана у порту Тель-Авіва, що за 1 місяць став айконовим.
А тепер вони – в Києві!!

І вони – бренд-шефи ресторану середземноморської їжі SOLOD levantine grill. У кооперації з шефом Оленою Старун було створено власне, унікальне меню.
Особливим викликом було створення нової концепції саме на лівому березі міста. 

Taboon - це оригінальна дров'яна середземноморська піч, де середземноморська та близькосхідна кухня щодня готувалася для сім'ї та сусідів.
У табуні готували від Італії до Туреччини, Лівані, Іраку та поселеннях Друзської громади в Палестині.
Від піти до лахмаджуна, палених овочів та м'яса, так само як і фокачча з арабськими коржиками.
Сьогодні піч Taboon переживає ренесанс.
Гурмани західного світу оцінив середземноморську кухню впровадили Taboon в наймодніші ресторани Манхеттена, Тель-Авіва і Лондона.
У нас, в SOLOD levantine grill, бренд-шефи Йосеф та Давид відтворюють стародавні техніки приготування піти, арабської та турецької піци, овочів у табуні, знаменитого араіса (м'ясо в піті) та багатьох інших страв.
Чекаємо вас скуштувати наші страви приготовані у табуні!

Меню

Отзывы SOLOD levantine grill

Напишите ваш отзыв к SOLOD levantine grill
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
  • Marina Nadtochiy
    Marina Nadtochiy

    Атмосфера невероятная! Очень крутая живая музыка! Никогда не скучно,вкусные напитки и закуски! Рекомендую

  • Anna Shleychuk
    Anna Shleychuk

    Просто невероятная атмосфера!!! Обожаю Солод!! Вкусно, всегда весело, люблю!

Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
SOLOD levantine grill на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

проспект Павла Тичини 1
Проложить маршрут
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Новости
SOLOD enjoy bar отпраздновал свой второй День Рождения! 9 октября, 12:00

В пятницу, столичный ресторан SOLOD enjoy bar с резонансом отпраздновал свой 2-й День рождения! Это место уже два года радует своих гостей неизменным качеством сервиса, вкусным мясом, авторскими коктейлями и зажигательными вечеринками!читать далее

Где отметить Новый Год 2017: SOLOD enjoy bar 24 ноября, 16:57

читать далее

Другие Рестораны недалеко от SOLOD levantine grill на TOPClub
Киев - Рестораны
place Банкетный зал Потемкинский 15 отзывов place Соседи нет отзывов place Якитория на Никольско-Слободской нет отзывов place Мафия на Броварском проспекте 2 отзыва place Евразия на Левобережной 4 отзыва place День и ночь нет отзывов place Мацони кафе-сыроварня нет отзывов place Spezzo на Русановке нет отзывов
Связанные категории
SOLOD levantine grill также ищут:
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено