Выставки Выставка «Kill Bill»

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Выставка «Kill Bill»

Выставка «Kill Bill»

Выставки Событие уже прошло (28 октября - 16 ноября) Киев, America House Kyiv
Выставка «Kill Bill»

Реклама переслідує нас всюди, розповсюджуючи уривчасті, розрізнені, вирвані із контексту повідомлення. Щоб обмежити кількість спливаючої реклами товарів і послуг, що перетворилась на інформаційний терор, у цифровому світі ми можемо увімкнути “AdBlock”. А в реальному житті, перебуваючи в місті, ми не маємо можливості контролювати своє медіаспоживання. Бажання скоротити кількість зовнішньої реклами наразі здається утопічною мрією.

Проектом «Kill Bill»  Альона Кузнєцова привертає увагу глядача до проблеми переповнення нашого життя рекламою. Протягом півтора року, подорожуючи, вона документує пошарпані, зруйновані часом і природою рекламні щити 3х6 м, так звані «billboards». Природна смерть реклами на білборді є іронічною, адже її неможливо усунути і знищити навмисно. А самоіронічна назва проекту «Kill Bill» є омонімом на відому кінокартину «Вбити Білла». Проте тут «bill» – це скорочення від «billboard», і дослівно назву проекту можна перекласти як «Вбити рекламний щит».

Відтворюючи зруйновані білборди на полотні фарбами мисткиня піднімає питання, які естетичні та ненав'язливі меседжі можуть передавати ці «острови тиші». Те, що виникає саме собою можна вважати самодостатніми художніми творами. Проект апелює до вічної дискусії "абстрактного" і "предметного" в мистецтві. В роботах Альони неможливо знайти межу між цими поняттями. З однієї сторони, вони фігуративні, передають впізнаваний наратив, коли можна розгледіти уривки рекламних повідомлень. З іншої, вони цілком абстрактні, та є візуалізацією неконкретного, невизначеного, неточного. Сюжет картин знаходиться в пограничному стані, коли вмирають існуючі наративи і народжуються нові смисли. Відбувається перехід від реалістичного і конкретного до нового абстрактного і невизначеного.

Художниця: Альона Кузнєцова
Відкриття: 28 жовтня 2017, 15:30
Тривалість: 28 жовтня - 16 листопада, 2017
Не забудьте паспорт або посвідчення водія для входу.

America House Kyiv Культура и искусство
вулиця Миколи Пимоненка, 6
Давайте привезем Америку к вам! America House - ваш главный ресурс в Украине для американской культуры, образования и информации. Наши технические и удобные для посетителей пространства бесплатны...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено