Ресторан PRYNADA Ukrainian Café

Быстрая регистрация

Создайте свой профиль за 30 секунд!Вход


  • Пишите рецензии к местам и событиям
  • Добавляйте вечеринки и концерты в планы
  • Выставляйте оценки заведениям и рецензиям к местам

Ваши личные данные не будут
переданы третьим лицам
PRYNADA Ukrainian Café

PRYNADA Ukrainian Café (Принада), отзывов: 0

PRYNADA Ukrainian Café (Принада)

Бесплатно забронировать стол в PRYNADA Ukrainian Café –20% на всё меню
Забронировать стол

PRYNADA Ukrainian Café (Принада кафе) 

Контекст:

Сучасна Україна демонструє всьому світові унікальний культурний феномен, коли незважаючи на бідність, брак освіти, війну і тотальну корупцію, українці стають кращими в багатьох галузях культури, науки та спорту. Вже кілька років поспіль наша країна вражає світ своїми досягеннями, привертаючи все більше уваги й стаючи по-справжньому самобутньою європейською державою.

Французькі модні будинки створюють «українські» колекції, найпрогресивніші музиканти використовують трембіти і бандури в своїх творах, світові зірки вдягають вишиванки, молодь малює орнаментні татуювання.

Україна — це модний тренд. І на хвилі цього тренда в Києві, на Оболоні, з'являється новий концептуальний ресторан.

Концепція:

Prynada Ukrainian Cafe — втілення всього найсмачнішого, стильного і красивого, що є в сучасній Україні. Без кумівського гумору і «шароварів», без червоних маків та жупанів, проте з культурою, інтелігентною гостинністю і новим поглядом на старі традиції.

Prynada Ukrainian Cafe — український ресторан для українців. Гості приходять сюди не за колоритом села чи народними піснями. Це не прояв патріотизму і точно не бажання скуштувати простих українських страв.

Навпаки. До нас приходять ті, хто стежить за модою і актуальними тенденціями, кому подобається космополітична атмосфера і відчуття ритму великого міста. У Prynada Ukrainian Cafe люди пізнають нову Україну — молоду, амбіційну, відкриту до світу.

Про назву:

«Принада» — унікальне слово. Його неможливо однозначно перекласти на жодну зі світових мов, у нього немає аналогів. Більш того, українці, зазвичай, розуміють його значення інтуїтивно. Попросіть трьох знайомих пояснити його значення, і ви почуєте трі різні відповіді.

Залежно від контексту, «Принада» може тлумачитися і як жіноча краса, і як приманка для звіра, і як засіб відволікання уваги, і як вкрай позитивна якість, перевага і як притягальна сила чогось.

Про кухню:

Prynada Ukrainian Cafe — ресторан актуальної український  кухні.

Що це означає? По-перше, не зважаючи на те, що українська кухня, без сумніву, одна з найсмачніших у світі, вона також є однією з найважчих.
 Борщ, вареники, голубці, галушки — чудово втамовують селянський голод після дня польових робіт, проте навряд чи підійдуть 25-річній мешканці Оболонських Липок.

По-друге, існує величезна кількість іноземних страв, які вже давно можна вважати традиційними для українців. Яскравий приклад — японські суші або італійська паста. Мабуть, кияни їдять їх не менше, ніж жителі Токіо або Риму. Хто скаже, що вони «не наші»?

Таким чином, ми говоримо, що в Prynada Ukrainian Cafe готують страви, актуальні для сучасного українця, адаптовані під його смак і спосіб життя. У нашому ресторані гості можуть дізнатися багато нового про українську кухню, її традиції та особливості, але при цьому не обмежуватися тільки нею. Такий підхід можна зафіксувати перефразовуючи Тараса Григоровича: «Своєму навчайтесь та й чужого не цурайтесь».

Про інтер’єр:

Дизайн інтер’єру розроблено молодими українськими дизайнерами в концепції city folk. Це поєднання найактуальніших інтер’єрних рішень з традиційним уявленням про український стиль. Центральним елементом інтер’єру є петриківський розпис (петриківка) — намальований за всіма правилами без попередньо накресленого контуру і вимірювальних інструментів.

Цікаво знати:

Петриківський розпис — єдина форма культурної спадщини України, що потрапила до списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.
 Походить петриківський розпис від селянського хатнього стінопису села Петриківка. 


Вкривати стіни розписом у різні періоди було притаманно для багатьох частин України, причому різні регіони мали свої особливості. Професійні майстри «петриківки» здебільшого малюють без попередньо накресленого контуру і не користуються вимірювальними інструментами. Майбутній витвір заздалегідь виношують в уяві і виконують лише після того, як композиція повністю продумана. Саме так і робилося в «Принаді», тож наша «петриківка» — абсолютно аутентична.


Характерною особливістю петриківського розпису є переважання рослинних візерунків (здебільшого квіткових) і створення передовсім фантастичних, небувалих у природі форм квітів, в основі яких лежить уважне спостереження місцевої флори. В Prynada Ukrainian Cafe в основі розпису лежать…

Про персонал:

Офіціантів і барменів Prynada Ukrainian Cafe можна описати одним словом — яскраві. Якщо ви вважаєте себе «звичайним», то, найімовірніше, ви не пройдете випробувальний термін. Ми шукаємо красивих, розумних, харизматичних людей не тому що вони краще продають, а тому що з такими приємніше працювати (але і продають такі, до речі, теж краще).

Інтелігентність, доброзичливість і щира турбота про гостей — три головні якості всіх співробітників Prynada Ukrainian Cafe.
 Ми не обслуговуємо — ми піклуємося. Ми не працюємо, а приймаємо гостей в своєму будинку.

Музика:

В Prynada Ukrainian Cafe грає сучасна українська музика. Якісна, самобутня. Така, що кожен з нас може поставити іноземцю і з гордістю сказати: «Це наше!». Тобто не Поплавський з Повалій — тут нема чим пишатися.
 Наша музика — це музика української молоді. Це Онука і Дорн, це Джамала і Піанобой. Це може бути навіть Іво Бобул, але в яскравій та іронічній обробці. Ми віддаємо перевагу україномовним пісням, проте допускаємо й інші мови в пропорції (80/20).

Це мають бути мелодійні композиції без елементів важкого року. Такі, що можуть грати на фоні і в них не треба вслухатися. Такої музики у нас ще поки не дуже багато, тому решту музичного простору заповнюють іноземні треки з мінімальної кількістю вокалу (щоби гості не відчували іноземного походження композиції).  

Развернуть описание
Новости
Все новости

Нет отзывов

 

  • К этому заведению пока нет отзывов.

    • К этому заведению пока нет отзывов.

    Проложить маршрут | Увеличить карту

    Booking.com