PRYNADA Ukrainian Café

Восстановить пароль
Восстановить пароль

PRYNADA Ukrainian Café (Принада) Эта страница управляется владельцем заведения Скидка 20% Забронировать онлайн!

Кафе, Рестораны, Караоке
2 отзыва
$ $ $ $
Забронировать онлайн!
Резерв столика в "PRYNADA Ukrainian Café"
Бесплатный резерв столика со скидкой - 20%
Как это работает?
Как это работает?
 • Вы оформляете бронь. Получаете SMS с кодом резерва. Данный код гарантирует вашу бронь.
 • Предъявите SMS официанту или администратору перед расчетом.
Поддержка TopClub:
+38 (044) 300-09-93
Контакты:
+38 (098) 110-10-10
Скрыть
Прекратить процесс бронирования?

Мы перезвоним вам в течении 5 минут, чтобы уточнить все детали.

Продолжить бронирование Отменить бронирование
Ошибка!

При отправке резерва произошла ошибка.
Попробуйте отправить резерв еще раз или свяжитесь с администрацией сайта.

Отправить еще раз
Ваш заказ принят Номер резерва: #169-0208171 Ваша заявка успешно принята. На указанный номер мобильного отправлено SMS-сообщение с кодом резерва. В ближайшее время с вами свяжется администратор места для уточнения подробностей.
Место:
Имя:
Телефон:
Ваш номер резерва:
Резерв на:
Адрес:
Кол-во человек:
Добавление в коллекцию Создать новую коллекцию
Добавить в:
Моя коллекция 1
Моя коллекция 1
Уже в коллекциях:
Моя коллекция 1
Сохранить
Создание новой коллекции Назад
Добавить
Оставить отзыв Резерв по телефону
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено
Забронировать по телефону:

Описание к «PRYNADA Ukrainian Café»

PRYNADA Ukrainian Café (Принада кафе) 

Контекст:

Сучасна Україна демонструє всьому світові унікальний культурний феномен, коли незважаючи на бідність, брак освіти, війну і тотальну корупцію, українці стають кращими в багатьох галузях культури, науки та спорту. Вже кілька років поспіль наша країна вражає світ своїми досягеннями, привертаючи все більше уваги й стаючи по-справжньому самобутньою європейською державою.

Французькі модні будинки створюють «українські» колекції, найпрогресивніші музиканти використовують трембіти і бандури в своїх творах, світові зірки вдягають вишиванки, молодь малює орнаментні татуювання.

Україна — це модний тренд. І на хвилі цього тренда в Києві, на Оболоні, з'являється новий концептуальний ресторан.

Концепція:

Prynada Ukrainian Cafe — втілення всього найсмачнішого, стильного і красивого, що є в сучасній Україні. Без кумівського гумору і «шароварів», без червоних маків та жупанів, проте з культурою, інтелігентною гостинністю і новим поглядом на старі традиції.

Prynada Ukrainian Cafe — український ресторан для українців. Гості приходять сюди не за колоритом села чи народними піснями. Це не прояв патріотизму і точно не бажання скуштувати простих українських страв.

Навпаки. До нас приходять ті, хто стежить за модою і актуальними тенденціями, кому подобається космополітична атмосфера і відчуття ритму великого міста. У Prynada Ukrainian Cafe люди пізнають нову Україну — молоду, амбіційну, відкриту до світу.

Про назву:

«Принада» — унікальне слово. Його неможливо однозначно перекласти на жодну зі світових мов, у нього немає аналогів. Більш того, українці, зазвичай, розуміють його значення інтуїтивно. Попросіть трьох знайомих пояснити його значення, і ви почуєте трі різні відповіді.

Залежно від контексту, «Принада» може тлумачитися і як жіноча краса, і як приманка для звіра, і як засіб відволікання уваги, і як вкрай позитивна якість, перевага і як притягальна сила чогось.

Про кухню:

Prynada Ukrainian Cafe — ресторан актуальної український  кухні.

Що це означає? По-перше, не зважаючи на те, що українська кухня, без сумніву, одна з найсмачніших у світі, вона також є однією з найважчих.
 Борщ, вареники, голубці, галушки — чудово втамовують селянський голод після дня польових робіт, проте навряд чи підійдуть 25-річній мешканці Оболонських Липок.

По-друге, існує величезна кількість іноземних страв, які вже давно можна вважати традиційними для українців. Яскравий приклад — японські суші або італійська паста. Мабуть, кияни їдять їх не менше, ніж жителі Токіо або Риму. Хто скаже, що вони «не наші»?

Таким чином, ми говоримо, що в Prynada Ukrainian Cafe готують страви, актуальні для сучасного українця, адаптовані під його смак і спосіб життя. У нашому ресторані гості можуть дізнатися багато нового про українську кухню, її традиції та особливості, але при цьому не обмежуватися тільки нею. Такий підхід можна зафіксувати перефразовуючи Тараса Григоровича: «Своєму навчайтесь та й чужого не цурайтесь».

Про інтер’єр:

Дизайн інтер’єру розроблено молодими українськими дизайнерами в концепції city folk. Це поєднання найактуальніших інтер’єрних рішень з традиційним уявленням про український стиль. Центральним елементом інтер’єру є петриківський розпис (петриківка) — намальований за всіма правилами без попередньо накресленого контуру і вимірювальних інструментів.

Цікаво знати:

Петриківський розпис — єдина форма культурної спадщини України, що потрапила до списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.
 Походить петриківський розпис від селянського хатнього стінопису села Петриківка. 


Вкривати стіни розписом у різні періоди було притаманно для багатьох частин України, причому різні регіони мали свої особливості. Професійні майстри «петриківки» здебільшого малюють без попередньо накресленого контуру і не користуються вимірювальними інструментами. Майбутній витвір заздалегідь виношують в уяві і виконують лише після того, як композиція повністю продумана. Саме так і робилося в «Принаді», тож наша «петриківка» — абсолютно аутентична.


Характерною особливістю петриківського розпису є переважання рослинних візерунків (здебільшого квіткових) і створення передовсім фантастичних, небувалих у природі форм квітів, в основі яких лежить уважне спостереження місцевої флори. В Prynada Ukrainian Cafe в основі розпису лежать…

Про персонал:

Офіціантів і барменів Prynada Ukrainian Cafe можна описати одним словом — яскраві. Якщо ви вважаєте себе «звичайним», то, найімовірніше, ви не пройдете випробувальний термін. Ми шукаємо красивих, розумних, харизматичних людей не тому що вони краще продають, а тому що з такими приємніше працювати (але і продають такі, до речі, теж краще).

Інтелігентність, доброзичливість і щира турбота про гостей — три головні якості всіх співробітників Prynada Ukrainian Cafe.
 Ми не обслуговуємо — ми піклуємося. Ми не працюємо, а приймаємо гостей в своєму будинку.

Музика:

В Prynada Ukrainian Cafe грає сучасна українська музика. Якісна, самобутня. Така, що кожен з нас може поставити іноземцю і з гордістю сказати: «Це наше!». Тобто не Поплавський з Повалій — тут нема чим пишатися.
 Наша музика — це музика української молоді. Це Онука і Дорн, це Джамала і Піанобой. Це може бути навіть Іво Бобул, але в яскравій та іронічній обробці. Ми віддаємо перевагу україномовним пісням, проте допускаємо й інші мови в пропорції (80/20).

Це мають бути мелодійні композиції без елементів важкого року. Такі, що можуть грати на фоні і в них не треба вслухатися. Такої музики у нас ще поки не дуже багато, тому решту музичного простору заповнюють іноземні треки з мінімальної кількістю вокалу (щоби гості не відчували іноземного походження композиції).  

Меню

Отзывы PRYNADA Ukrainian Café

Напишите ваш отзыв к PRYNADA Ukrainian Café
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
 • Елена
  Елена

  Добрый день.Вчера отмечала день рождения.Были в основном зале.Все было на высшем уровне.Начну с обслуживания. Нас обслуживал Максим.По первому зову,с любой просьбой обращались.Все было вовремя и с улыбкой сделано. О кухне даже говорить нечего.Моим гостям все очень понравилось.,начиная с подачи блюд и заканчивая вкусовыми свойствами. Всем рекомендую этот ресторан.Это не первый мой приход в этот ресторан.Но только на этот раз захотелось написать отзыв. К сведению,теперь у них есть детская комната.Вчера моя внучка ее уже проинспектировала. Вернусь ли я в ресторан Принада? Однозначно да.И всем рекомендую.

 • Ирина
  Ирина

  Отмечали день рождения.Не понравилось обслуживание,официан ы не успевали подавать блюда, приходилось очень долго ждать. Детской комнаты как таковой нет. Очень шумно.В конце вечера с барной стойки у бармена выпал стакан и все стекло рассыпалось на ребенка,который сидел за столиков,никто из обслуживающего персонала ничего не сказал.А что сказать про гардероб,его вообще нет,вешалки на с вещами постоянно падают. Больше точно не пойдем в данное заведение.

Бесплатно забронировать стол в PRYNADA Ukrainian Café со скидкой -20% на все меню Забронировать стол
Резерв по телефонам: 9:00 - 19:00
Эта страница управляется владельцем
PRYNADA Ukrainian Café на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
пр. Героїв Сталінграда 24
Проложить маршрут
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Новости
Новый год и корпоративы 2018 в PRYNADA Ukrainian Café 28 ноября, 11:52

Заведение на Оболони –  ресторан «Prynada Ukrainian Cafe» предлагает организацию новогодних банкетов любого формата для всех желающих: новогодние корпоративы и фуршеты, конференции, презентации, детские новогодние праздники.читать далее

Другие Кафе недалеко от PRYNADA Ukrainian Café на TOPClub
Киев - Кафе
place Кофе-инн на тимошенко нет отзывов place Why Bar Espresso&Cocktails 1 отзыв place Merry Berry Cafe Kyiv нет отзывов place Пан Карпат нет отзывов place MamaYa Eatery нет отзывов place Шоколадница Караван 1 отзыв place Реприза на Оболоне 1 отзыв place HB cafe нет отзывов
Связанные категории
PRYNADA Ukrainian Café также ищут:
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено