PRYNADA Ukrainian Café

   Восстановить пароль
   Восстановить пароль

   PRYNADA Ukrainian Café (Принада)

   Кафе, Рестораны
   Заказать столик
   Резерв столика в "PRYNADA Ukrainian Café"
   Бесплатный резерв столика со скидкой - 20%
   Как это работает?
   Как это работает?
   • Вы оформляете бронь. Получаете SMS с кодом резерва. Данный код гарантирует вашу бронь.
   • Предъявите SMS официанту или администратору перед расчетом.
   Скрыть
   Прекратить процесс бронирования?

   Мы перезвоним вам в течении 5 минут, чтобы уточнить все детали.

   Продолжить бронирование Отменить бронирование
   Ошибка!

   При отправке резерва произошла ошибка.
   Попробуйте отправить резерв еще раз или свяжитесь с администрацией сайта.

   Отправить еще раз
   Ваш заказ принят Номер резерва: #169-0208171 Ваша заявка успешно принята. На указанный номер мобильного отправлено SMS-сообщение с кодом резерва. В ближайшее время с вами свяжется администратор места для уточнения подробностей.
   Место:
   Имя:
   Телефон:
   Ваш номер резерва:
   Резерв на:
   Адрес:
   Кол-во человек:
   Добавление в коллекцию Создать новую коллекцию
   Добавить в:
   Моя коллекция 1
   Моя коллекция 1
   Уже в коллекциях:
   Моя коллекция 1
   Сохранить
   Создание новой коллекции Назад
   Добавить
   Оставить отзыв
   Сообщение об ошибке
   Отправить
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено

   Описание к «PRYNADA Ukrainian Café»

   PRYNADA Ukrainian Café (Принада кафе) 

   Контекст:

   Сучасна Україна демонструє всьому світові унікальний культурний феномен, коли незважаючи на бідність, брак освіти, війну і тотальну корупцію, українці стають кращими в багатьох галузях культури, науки та спорту. Вже кілька років поспіль наша країна вражає світ своїми досягеннями, привертаючи все більше уваги й стаючи по-справжньому самобутньою європейською державою.

   Французькі модні будинки створюють «українські» колекції, найпрогресивніші музиканти використовують трембіти і бандури в своїх творах, світові зірки вдягають вишиванки, молодь малює орнаментні татуювання.

   Україна — це модний тренд. І на хвилі цього тренда в Києві, на Оболоні, з'являється новий концептуальний ресторан.

   Концепція:

   Prynada Ukrainian Cafe — втілення всього найсмачнішого, стильного і красивого, що є в сучасній Україні. Без кумівського гумору і «шароварів», без червоних маків та жупанів, проте з культурою, інтелігентною гостинністю і новим поглядом на старі традиції.

   Prynada Ukrainian Cafe — український ресторан для українців. Гості приходять сюди не за колоритом села чи народними піснями. Це не прояв патріотизму і точно не бажання скуштувати простих українських страв.

   Навпаки. До нас приходять ті, хто стежить за модою і актуальними тенденціями, кому подобається космополітична атмосфера і відчуття ритму великого міста. У Prynada Ukrainian Cafe люди пізнають нову Україну — молоду, амбіційну, відкриту до світу.

   Про назву:

   «Принада» — унікальне слово. Його неможливо однозначно перекласти на жодну зі світових мов, у нього немає аналогів. Більш того, українці, зазвичай, розуміють його значення інтуїтивно. Попросіть трьох знайомих пояснити його значення, і ви почуєте трі різні відповіді.

   Залежно від контексту, «Принада» може тлумачитися і як жіноча краса, і як приманка для звіра, і як засіб відволікання уваги, і як вкрай позитивна якість, перевага і як притягальна сила чогось.

   Про кухню:

   Prynada Ukrainian Cafe — ресторан актуальної український  кухні.

   Що це означає? По-перше, не зважаючи на те, що українська кухня, без сумніву, одна з найсмачніших у світі, вона також є однією з найважчих.
 Борщ, вареники, голубці, галушки — чудово втамовують селянський голод після дня польових робіт, проте навряд чи підійдуть 25-річній мешканці Оболонських Липок.

   По-друге, існує величезна кількість іноземних страв, які вже давно можна вважати традиційними для українців. Яскравий приклад — японські суші або італійська паста. Мабуть, кияни їдять їх не менше, ніж жителі Токіо або Риму. Хто скаже, що вони «не наші»?

   Таким чином, ми говоримо, що в Prynada Ukrainian Cafe готують страви, актуальні для сучасного українця, адаптовані під його смак і спосіб життя. У нашому ресторані гості можуть дізнатися багато нового про українську кухню, її традиції та особливості, але при цьому не обмежуватися тільки нею. Такий підхід можна зафіксувати перефразовуючи Тараса Григоровича: «Своєму навчайтесь та й чужого не цурайтесь».

   Про інтер’єр:

   Дизайн інтер’єру розроблено молодими українськими дизайнерами в концепції city folk. Це поєднання найактуальніших інтер’єрних рішень з традиційним уявленням про український стиль. Центральним елементом інтер’єру є петриківський розпис (петриківка) — намальований за всіма правилами без попередньо накресленого контуру і вимірювальних інструментів.

   Цікаво знати:

   Петриківський розпис — єдина форма культурної спадщини України, що потрапила до списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.
 Походить петриківський розпис від селянського хатнього стінопису села Петриківка. 


   Вкривати стіни розписом у різні періоди було притаманно для багатьох частин України, причому різні регіони мали свої особливості. Професійні майстри «петриківки» здебільшого малюють без попередньо накресленого контуру і не користуються вимірювальними інструментами. Майбутній витвір заздалегідь виношують в уяві і виконують лише після того, як композиція повністю продумана. Саме так і робилося в «Принаді», тож наша «петриківка» — абсолютно аутентична.


   Характерною особливістю петриківського розпису є переважання рослинних візерунків (здебільшого квіткових) і створення передовсім фантастичних, небувалих у природі форм квітів, в основі яких лежить уважне спостереження місцевої флори. В Prynada Ukrainian Cafe в основі розпису лежать…

   Про персонал:

   Офіціантів і барменів Prynada Ukrainian Cafe можна описати одним словом — яскраві. Якщо ви вважаєте себе «звичайним», то, найімовірніше, ви не пройдете випробувальний термін. Ми шукаємо красивих, розумних, харизматичних людей не тому що вони краще продають, а тому що з такими приємніше працювати (але і продають такі, до речі, теж краще).

   Інтелігентність, доброзичливість і щира турбота про гостей — три головні якості всіх співробітників Prynada Ukrainian Cafe.
 Ми не обслуговуємо — ми піклуємося. Ми не працюємо, а приймаємо гостей в своєму будинку.

   Музика:

   В Prynada Ukrainian Cafe грає сучасна українська музика. Якісна, самобутня. Така, що кожен з нас може поставити іноземцю і з гордістю сказати: «Це наше!». Тобто не Поплавський з Повалій — тут нема чим пишатися.
 Наша музика — це музика української молоді. Це Онука і Дорн, це Джамала і Піанобой. Це може бути навіть Іво Бобул, але в яскравій та іронічній обробці. Ми віддаємо перевагу україномовним пісням, проте допускаємо й інші мови в пропорції (80/20).

   Це мають бути мелодійні композиції без елементів важкого року. Такі, що можуть грати на фоні і в них не треба вслухатися. Такої музики у нас ще поки не дуже багато, тому решту музичного простору заповнюють іноземні треки з мінімальної кількістю вокалу (щоби гості не відчували іноземного походження композиції).  

   Это заведение находится в коллекциях
   Современные рестораны с украинской кухней

   Отзывы PRYNADA Ukrainian Café

   Напишите ваш отзыв к PRYNADA Ukrainian Café
   Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
   Резерв столика 24/7 Бронируйте онлайн со скидкой до 50% Забронируйте стол или по телефонам (будни с 9:00 до 19:00)
   Эта страница управляется владельцем Вы представитель этой компании?
   PRYNADA Ukrainian Café на карте
   Время работы
   пр. Героїв Сталінграда 24
   Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например указана неверная информация или в тексте допущена ошибка. Или еще косяк какой-то.
   События
   Сезонні новинки від шеф- кухаря! 14.08.2017 - 31.08.2017 С 12:00 до 0:00

   читать далее

   Освіжаючі лимонади в Prynada Ukrainian Cafe 29.06.2017 - 1.08.2017 С 11:00 до 0:59

   читать далее

   Лучшее на TOPClub
   Киев - Кафе
   place Кофе Тайм на Позняках 1 отзыв place Реприза на Богдана Хмельницкого 4 отзыва place Реприза на Большой Житомирской 3 отзыва place Реприза на Оболоне 1 отзыв place Барабан 1 отзыв place Cafe Театр 1 отзыв place Арбекина 3 отзыва place Dragee 1 отзыв
   Связанные категории
   ?
   Мы обновили дизайн! Нашли ошибку? Напишите нам!
   Сообщение об ошибке
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено