PRYNADA Ukrainian Café

Восстановить пароль
Восстановить пароль

PRYNADA Ukrainian Café (Принада) Эта страница управляется владельцем заведения Скидка 20% Забронировать онлайн!

Кафе, Рестораны, Караоке
2 отзыва
$ $ $ $
Забронировать онлайн!
Резерв столика в "PRYNADA Ukrainian Café"
Бесплатный резерв столика со скидкой - 20%
Как это работает?
Как это работает?
 • Вы оформляете бронь. Получаете SMS с кодом резерва. Данный код гарантирует вашу бронь.
 • Предъявите SMS официанту или администратору перед расчетом.
Поддержка TopClub:
+38 (044) 300-09-93
Контакты:
Скрыть
Прекратить процесс бронирования?

Мы перезвоним вам в течении 5 минут, чтобы уточнить все детали.

Продолжить бронирование Отменить бронирование
Ошибка!

При отправке резерва произошла ошибка.
Попробуйте отправить резерв еще раз или свяжитесь с администрацией сайта.

Отправить еще раз
Ваш заказ принят Номер резерва: #169-0208171 Ваша заявка успешно принята. На указанный номер мобильного отправлено SMS-сообщение с кодом резерва. В ближайшее время с вами свяжется администратор места для уточнения подробностей.
Место:
Имя:
Телефон:
Ваш номер резерва:
Резерв на:
Адрес:
Кол-во человек:
Добавление в коллекцию Создать новую коллекцию
Добавить в:
Моя коллекция 1
Моя коллекция 1
Уже в коллекциях:
Моя коллекция 1
Сохранить
Создание новой коллекции Назад
Добавить
Оставить отзыв Резерв по телефону
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено
Забронировать по телефону:

Описание к «PRYNADA Ukrainian Café»

PRYNADA Ukrainian Café (Принада кафе) 

Контекст:

Сучасна Україна демонструє всьому світові унікальний культурний феномен, коли незважаючи на бідність, брак освіти, війну і тотальну корупцію, українці стають кращими в багатьох галузях культури, науки та спорту. Вже кілька років поспіль наша країна вражає світ своїми досягеннями, привертаючи все більше уваги й стаючи по-справжньому самобутньою європейською державою.

Французькі модні будинки створюють «українські» колекції, найпрогресивніші музиканти використовують трембіти і бандури в своїх творах, світові зірки вдягають вишиванки, молодь малює орнаментні татуювання.

Україна — це модний тренд. І на хвилі цього тренда в Києві, на Оболоні, з'являється новий концептуальний ресторан.

Концепція:

Prynada Ukrainian Cafe — втілення всього найсмачнішого, стильного і красивого, що є в сучасній Україні. Без кумівського гумору і «шароварів», без червоних маків та жупанів, проте з культурою, інтелігентною гостинністю і новим поглядом на старі традиції.

Prynada Ukrainian Cafe — український ресторан для українців. Гості приходять сюди не за колоритом села чи народними піснями. Це не прояв патріотизму і точно не бажання скуштувати простих українських страв.

Навпаки. До нас приходять ті, хто стежить за модою і актуальними тенденціями, кому подобається космополітична атмосфера і відчуття ритму великого міста. У Prynada Ukrainian Cafe люди пізнають нову Україну — молоду, амбіційну, відкриту до світу.

Про назву:

«Принада» — унікальне слово. Його неможливо однозначно перекласти на жодну зі світових мов, у нього немає аналогів. Більш того, українці, зазвичай, розуміють його значення інтуїтивно. Попросіть трьох знайомих пояснити його значення, і ви почуєте трі різні відповіді.

Залежно від контексту, «Принада» може тлумачитися і як жіноча краса, і як приманка для звіра, і як засіб відволікання уваги, і як вкрай позитивна якість, перевага і як притягальна сила чогось.

Про кухню:

Prynada Ukrainian Cafe — ресторан актуальної український  кухні.

Що це означає? По-перше, не зважаючи на те, що українська кухня, без сумніву, одна з найсмачніших у світі, вона також є однією з найважчих.
 Борщ, вареники, голубці, галушки — чудово втамовують селянський голод після дня польових робіт, проте навряд чи підійдуть 25-річній мешканці Оболонських Липок.

По-друге, існує величезна кількість іноземних страв, які вже давно можна вважати традиційними для українців. Яскравий приклад — японські суші або італійська паста. Мабуть, кияни їдять їх не менше, ніж жителі Токіо або Риму. Хто скаже, що вони «не наші»?

Таким чином, ми говоримо, що в Prynada Ukrainian Cafe готують страви, актуальні для сучасного українця, адаптовані під його смак і спосіб життя. У нашому ресторані гості можуть дізнатися багато нового про українську кухню, її традиції та особливості, але при цьому не обмежуватися тільки нею. Такий підхід можна зафіксувати перефразовуючи Тараса Григоровича: «Своєму навчайтесь та й чужого не цурайтесь».

Про інтер’єр:

Дизайн інтер’єру розроблено молодими українськими дизайнерами в концепції city folk. Це поєднання найактуальніших інтер’єрних рішень з традиційним уявленням про український стиль. Центральним елементом інтер’єру є петриківський розпис (петриківка) — намальований за всіма правилами без попередньо накресленого контуру і вимірювальних інструментів.

Цікаво знати:

Петриківський розпис — єдина форма культурної спадщини України, що потрапила до списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.
 Походить петриківський розпис від селянського хатнього стінопису села Петриківка. 


Вкривати стіни розписом у різні періоди було притаманно для багатьох частин України, причому різні регіони мали свої особливості. Професійні майстри «петриківки» здебільшого малюють без попередньо накресленого контуру і не користуються вимірювальними інструментами. Майбутній витвір заздалегідь виношують в уяві і виконують лише після того, як композиція повністю продумана. Саме так і робилося в «Принаді», тож наша «петриківка» — абсолютно аутентична.


Характерною особливістю петриківського розпису є переважання рослинних візерунків (здебільшого квіткових) і створення передовсім фантастичних, небувалих у природі форм квітів, в основі яких лежить уважне спостереження місцевої флори. В Prynada Ukrainian Cafe в основі розпису лежать…

Про персонал:

Офіціантів і барменів Prynada Ukrainian Cafe можна описати одним словом — яскраві. Якщо ви вважаєте себе «звичайним», то, найімовірніше, ви не пройдете випробувальний термін. Ми шукаємо красивих, розумних, харизматичних людей не тому що вони краще продають, а тому що з такими приємніше працювати (але і продають такі, до речі, теж краще).

Інтелігентність, доброзичливість і щира турбота про гостей — три головні якості всіх співробітників Prynada Ukrainian Cafe.
 Ми не обслуговуємо — ми піклуємося. Ми не працюємо, а приймаємо гостей в своєму будинку.

Музика:

В Prynada Ukrainian Cafe грає сучасна українська музика. Якісна, самобутня. Така, що кожен з нас може поставити іноземцю і з гордістю сказати: «Це наше!». Тобто не Поплавський з Повалій — тут нема чим пишатися.
 Наша музика — це музика української молоді. Це Онука і Дорн, це Джамала і Піанобой. Це може бути навіть Іво Бобул, але в яскравій та іронічній обробці. Ми віддаємо перевагу україномовним пісням, проте допускаємо й інші мови в пропорції (80/20).

Це мають бути мелодійні композиції без елементів важкого року. Такі, що можуть грати на фоні і в них не треба вслухатися. Такої музики у нас ще поки не дуже багато, тому решту музичного простору заповнюють іноземні треки з мінімальної кількістю вокалу (щоби гості не відчували іноземного походження композиції).  

Отзывы PRYNADA Ukrainian Café

Напишите ваш отзыв к PRYNADA Ukrainian Café
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
 • Елена
  Елена

  Добрый день.Вчера отмечала день рождения.Были в основном зале.Все было на высшем уровне.Начну с обслуживания. Нас обслуживал Максим.По первому зову,с любой просьбой обращались.Все было вовремя и с улыбкой сделано. О кухне даже говорить нечего.Моим гостям все очень понравилось.,начиная с подачи блюд и заканчивая вкусовыми свойствами. Всем рекомендую этот ресторан.Это не первый мой приход в этот ресторан.Но только на этот раз захотелось написать отзыв. К сведению,теперь у них есть детская комната.Вчера моя внучка ее уже проинспектировала. Вернусь ли я в ресторан Принада? Однозначно да.И всем рекомендую.

 • Ирина
  Ирина

  Отмечали день рождения.Не понравилось обслуживание,официан ы не успевали подавать блюда, приходилось очень долго ждать. Детской комнаты как таковой нет. Очень шумно.В конце вечера с барной стойки у бармена выпал стакан и все стекло рассыпалось на ребенка,который сидел за столиков,никто из обслуживающего персонала ничего не сказал.А что сказать про гардероб,его вообще нет,вешалки на с вещами постоянно падают. Больше точно не пойдем в данное заведение.

Бесплатно забронировать стол в PRYNADA Ukrainian Café со скидкой -20% на все меню Забронировать стол
Резерв по телефонам: 9:00 - 19:00
Эта страница управляется владельцем
PRYNADA Ukrainian Café на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
События
RAW Десерти 4.03.2020 - 4.03.2021 С 12:00 до 23:00

читать далее

Новости
Новый год и корпоративы 2018 в PRYNADA Ukrainian Café 28 ноября, 11:52

Заведение на Оболони –  ресторан «Prynada Ukrainian Cafe» предлагает организацию новогодних банкетов любого формата для всех желающих: новогодние корпоративы и фуршеты, конференции, презентации, детские новогодние праздники.читать далее

Другие Кафе недалеко от PRYNADA Ukrainian Café на TOPClub
Киев - Кафе
place MamaYa Eatery нет отзывов place HB cafe нет отзывов place Пан Карпат нет отзывов place Хутор Виноградный нет отзывов place Double Coffee в Караване нет отзывов place ParCorner 1 отзыв place Реприза на Оболоне 1 отзыв place Tato Pizza нет отзывов
Связанные категории
PRYNADA Ukrainian Café также ищут:
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено