Ресторан Regenschirm

Быстрая регистрация

Создайте свой профиль за 30 секунд!Вход


  • Пишите рецензии к местам и событиям
  • Добавляйте вечеринки и концерты в планы
  • Выставляйте оценки заведениям и рецензиям к местам

Ваши личные данные не будут
переданы третьим лицам
Regenschirm

Regenschirm (Парасолька), отзывов: 0

Regenschirm (Парасолька)

Regenschirm - відроджений бар Parasolka, який у вересні 2016 без попереджень знесла міська влада. Заклад відбудували за новою адресою та переклали назву на німецьку. Ідея залишається незмінною – приносити радість всім гостям. Їжа, музика, коктейлі та найцінніше – спілкування. Будуть класичні формати вечірок у п’ятницю та суботу, стиль музики: хаус, диско, фанк.

Smoked Mezcal Negroni – інтерпретація рецепту негроні, де кампарі настоюється на какао-бобах, з додаванням мескалю (мексиканський алкоголь з соку агави) та шоколадного біттера. Cucumber Sorrel Sour – коктейль на основі горілки, до складу якого також входить  щавель, огірок та мескаль. Щавель додає напою пікантну кислинку, а мескаль – димний аромат.

Шварцролл – аналог всім знайомої шаверми з більш різноманітним наповненням та мінімалістичною подачею; клабсендвіч – культовий багаторівневий бутерброд з гармонічними доповненнями.

Імітація нічного Києва та вуличного життя. Бар буде двох’ярусним, перший поверх – зона вечірок, другий – гастрономічна зона з посадкою.

Развернуть описание

Нет отзывов

 

  • К этому заведению пока нет отзывов.

    • К этому заведению пока нет отзывов.
    Booking.com