Regenschirm

   Восстановить пароль
   Восстановить пароль
   Сообщение об ошибке
   Отправить
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено

   Описание к «Regenschirm»

   Regenschirm - відроджений бар Parasolka, який у вересні 2016 без попереджень знесла міська влада. Заклад відбудували за новою адресою та переклали назву на німецьку. Ідея залишається незмінною – приносити радість всім гостям. Їжа, музика, коктейлі та найцінніше – спілкування. Будуть класичні формати вечірок у п’ятницю та суботу, стиль музики: хаус, диско, фанк.

   Smoked Mezcal Negroni – інтерпретація рецепту негроні, де кампарі настоюється на какао-бобах, з додаванням мескалю (мексиканський алкоголь з соку агави) та шоколадного біттера. Cucumber Sorrel Sour – коктейль на основі горілки, до складу якого також входить  щавель, огірок та мескаль. Щавель додає напою пікантну кислинку, а мескаль – димний аромат.

   Шварцролл – аналог всім знайомої шаверми з більш різноманітним наповненням та мінімалістичною подачею; клабсендвіч – культовий багаторівневий бутерброд з гармонічними доповненнями.

   Імітація нічного Києва та вуличного життя. Бар буде двох’ярусним, перший поверх – зона вечірок, другий – гастрономічна зона з посадкою.

   Больше информации о компании

   Отзывы Regenschirm

   Напишите ваш отзыв к Regenschirm
   Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
   Пока еще нет комментариев
   Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
   Regenschirm на карте
   Время работы
   вулиця Хорива 25
   Проложить маршрут
   Больше информации о компании
   Платежные карты: Visa
   Развлечения: Wi-Fi
   Вход: Свободный
   Показать еще
   Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например указана неверная информация или в тексте допущена ошибка. Или еще косяк какой-то.
   Лучшее на TOPClub
   Киев - Бары
   place b-hush 1 отзыв place Барабан 1 отзыв place Bierлога 2 отзыва place Блиндаж 1 отзыв place Куппер Паб на Житомирской 3 отзыва place Kitsch 2 отзыва place Pilsner чеська господа 6 отзывов place BUSAN 1 отзыв
   Связанные категории
   Regenschirm также ищут:
   ?
   Мы обновили дизайн! Нашли ошибку? Напишите нам!
   Сообщение об ошибке
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено