Вечеринки Інтелігентне караоке Prynada Ukrainian Café

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Інтелігентне караоке Prynada Ukrainian Café

Інтелігентне караоке Prynada Ukrainian Café

Вечеринки Событие уже прошло (21 марта - 30 апреля) Киев, PRYNADA Ukrainian Café
Інтелігентне караоке Prynada Ukrainian Café
Інтелігентне караоке Prynada Ukrainian Café
 
Хто як не ми, українці, полюбляємо співати і робимо це найкраще? У сучасному світі вже нікого не здивуєш караоке, але ми спробуємо створити інтелігентне караоке для інтелігентних людей. Співай натхненно, з душею та насолодою. Що ж таке унікальне є в нашому проекті? Що робить його інтелігентним, спитаєте Ви? Відповідь така: ми підійшли до створення цього проекту натхненно і з душею… Хочемо аби наші гості обирали нас і отримували максимальне задоволення від співу. Саме тому, ми провели ревізію і відібрали найкращі пісні, і прибрали пісні які вже встигли надокучити (це же один привід вивчати нові композиції)
 
Ще одною фішкою, якщо так можна висловитись, нашого проекту є його "солов'їність") Що це? Все просто, у нас україномовне караоке, бо вона ж така чарівна, мелодійна і ніжна...наша рідна мова. Виконуйте українські пісні, та отримуйте подарунки)) Ми ні в якому разі не забороняємо виконувати пісні на інших мовах світу, оскільки з новою системою є можливість виконувати пісень на англійській, німецькій, італійській і навіть казахській мовах) Розширюйте свої музичні горизонти разом з нами!
 
У нас найновіша база пісень Evolution Pro 2 в базі якої більше 54000 пісень. Виконувати пісню в супроводі оригінального кліпу - це особливе задоволення. В караоке системі Evolution Pro2 додано більше 6000 музичних відеокліпів, синхронізованих з караоке-фонограмами. Повне занурення слухачів в атмосферу концерту гарантовано! Досконале звучання голосу! Максимальна функціональність! Ультрасучасна інтелектуальність. Все це про новітню систему караоке Evolution Pro 2, якій на даний момент немає рівних!
 
Представляємо вашій увазі невеличкий перелік наших караоке-правил:
 
Співай як зірка) Навіть якщо Ви початківець, або давно мрієте заспівати улюблену пісню, але не наважувались на це – досить вагатись, спробуйте. Менеджер караоке залюбки допоможе вам з виконанням, ще до того як Ви подумали про це.
 
Депозитна система. «Платний вхід у караоке – гроші на вітер)» Ми пропонуємо систему, яка дбає про Вас!! Витрачайте гроші із задоволенням!!! Депозит складає 300 грн з персони, на цю суму Ви можете замовити будь- що з меню кухні та бару, окрім кальяну.
 
В нашому караоке діють dress code I face control. Любі леді та джентльмени, синонімами слова. Принада - є чарівність, окраса, манливість… Тому просимо вбиратися відповідно. Хутчіш бронюйте столик та не забудьте прихопити гарний настрій.
 
Послідовне виконання пісень. Кожен стіл співає почергово одну пісню по колу, але якщо у вас компанія від 6 персон , ви маєте можливість заспівати ДВІ! Будьте уважні, аби не проґавити свою чергу, адже доведеться чекати наступного кола.
 
«Двічі в одну річку не ввійдеш» - ми діємо за таким же принципом, кожна пісня виконується лише раз за вечір. В усьому світі безліч гарних пісень, тому, Ви маєте можливість заспівати будь-яку з них.
 
Проекти, які ми можемо запропонувати:
 
1. Дитяче діско- караоке. Якщо Ваша дитина обожнює танці та співи, тоді найкращим подарунком на День народження може буди дитяче диско- караоке.
 
2. Індивідуальні майстер- класи з виконання пісень, які б Ви хотіли виконувати. Наша професійна вокалістка з радістю навчить Вас співати, як справжня зірка.
 
3. Святкуй день в день, співай пісень Послуга караоке на День народження. Якщо в цьому році Ваш день народження припадає на будній день, не засмучуйтесь і не переносьте святкування на вихідні. Святкуйте день в день та отрімуйте послугу караоке у подарунок від «Prunada Ukrainian Cafe».
PRYNADA Ukrainian Café Рестораны, Ночная жизнь
пр. Героїв Сталінграда, 24
с 12:00 до 00:00
PRYNADA Ukrainian Café (Принада кафе)  Контекст: Сучасна Україна демонструє всьому світові унікальний культурний феномен, коли незважаючи на бідність, брак освіти, війну і тотальну к...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено