Вечеринки Романтична вечеря в DOM №10

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Романтична вечеря в DOM №10

Романтична вечеря в DOM №10

Вечеринки Событие уже прошло (5 февраля - 29 февраля) Киев, DOM №10
Романтична вечеря в DOM №10

Романтична вечеря в DOM №10

Якщо ви шукаєте, де повечеряти в Києві разом із коханою людиною, найкращим рішенням буде вирушити на Поділ. В цій мальовничій давній частині міста, розташувалася історична пам’ятка XIX століття – дім київського скульптора. Нині в ньому відкрився DOM №10 – ресторан для романтичної вечері.

Він дивним чином поєднав казкову атмосферу минулого з сучасним інтер’єром та свіжим баченням кухні різних країн світу. За елегантним фасадом на вас чекають затишні зали, світло від свічок, тепло живого вогню з печі та зворушлива турбота про кожного гостя. 

В меню, розробленому за концепцією comfort food, ви обов’язково знайдете свої улюблені страви. Разом і з тим, вас здивує їх незвичне виконання, адже шеф DOM №10 Георгій Шаруєв знає, як надати класичним стравам неповторного характеру.

DOM №10 – це ресторан з енотекою та власною винною картою. Тут зібрані понад 400 марок вина зі Старого та Нового світу. Сомельє допоможе обрати ідеальний напій до вечері та декантує його за вашим бажанням.

Це не просто ресторан для побачення – це місце, де ви зможете відкрити для себе таємниці міста й дізнатися про минуле його жителів, адже кожна кімната DOM N10 відтворена з любов’ю до історії Києва.

Бронюйте столики 067 502 03 54

Спаська, 10.

https://dom10.com.ua/

DOM №10 Рестораны
вулиця Спаська, 10
с 10:00 до 23:00
Центром идеи нового ресторана ДОМ №10 (Дом №10) стало само здание XIX века и история жившей в нём семьи скульптора. Меню в концепции comfort food разработал шеф Георгий Шаруев. «Нам пове...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено