Рестораны Ваше свято у домі з 200-річною історією

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Ваше свято у домі з 200-річною історією

Ваше свято у домі з 200-річною історією

Рестораны Событие уже прошло (10 августа - 31 августа) Киев, DOM №10
Ваше свято у домі з 200-річною історією

Ваше свято у домі з 200-річною історією.

Якщо ви мрієте провести свято в особливому місці, замовте стіл в подільському ресторані DOM №10. Ресторан знаходиться у дбайливо відновленій історичній будівлі, пам'ятці архітектури XIX сторіччя. Концепція ресторану присвячена історії інтелігентної сім'ї скульптора і художниці, які жили тут 200 років тому.

Зали відтворюють оригінальне планування будинку і названі на честь його кімнат. Творці ресторану зуміли гармонійно поєднати сучасний інтер'єр з антикварними деталями, старовинними книгами, декором і предметами мистецтва.

Оберіть простору світлу вітальню або затишну оранжерею, прикрашену живими квітами і фресковим живописом на стінах, атмосферну майстерню та камерну бібліотеку. 

Шеф-кухар ресторану Георгій Шаруєв здивує ваших друзів і близьких авторською інтерпретацією улюблених страв з різних країн світу або розробить спеціальне меню по вашим побажанням. Сомельє підбере колекційне або популярне вино Старого і Нового світу з власної енотеки ресторану.

Спаська, 10, Київ

Бронювання 067 502 03 54 

https://dom10.com.ua/ 

 

 

DOM №10 Рестораны
вулиця Спаська, 10
с 10:00 до 23:00
Центром идеи нового ресторана ДОМ №10 (Дом №10) стало само здание XIX века и история жившей в нём семьи скульптора. Меню в концепции comfort food разработал шеф Георгий Шаруев. «Нам пове...

Комментарии

Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Событие на карте

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено