Бессарабія

   Восстановить пароль
   Восстановить пароль
   Сообщение об ошибке
   Отправить
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено

   Описание к «Бессарабія»

   Бессарабія - бессарабські продукти надихають. Тут Чорне море дарує вправним рибалкам можливість щодня повертатися на землю з щедрим скарбом: з делікатесною камбалою та саграном, барабулею та рапанами, рачками, мідіями. Тут води Дністра та Дунаю сповнені смачної риби та раків. В «українській Венеції», в Вілково, вправно готують жаб’ячі лапки, а десь біля селища Криничне збирають найсмачніших виноградних равликів. Тут розвиваються давні традиції вівчарства та виноробства. 

   Ми прагнемо зібрати найкращі бессарабські продукти, або застосувавши сучасні гастрономічні підходи та техніки, показати, наскільки неймовірними вони є. Це цілком новий вимір, абсолютно нові вибухові смаки. Ми готуємо севіче з української річкової та морської риби, поєднуємо «дунайського оселедця» з кумкватом, додаємо в пасту «бессарабську боттаргу» - в’ялений кав’яр камбали, відбираємо «шийки» рапанів, або готувати з них найніжніший тартар, та витримуємо в спеціальних камерах бессарабську баранину, аби максимально розкрити її текстуру та смак. 
   Це – наш шлях. Дослідження української регіональної гастрономії та піднесення її на новий, світовий рівень. Все це – задля того, аби тут і зараз, ви обирали найкращий український сіфуд та найкраще м’ясо, гідне вино та коктейлі з локальних продуктів, із задоволенням проводили час та відчували, наскільки смачною та насиченою може бути кожна мить.

   Больше информации о компании

   Отзывы Бессарабія

   Напишите ваш отзыв к Бессарабія
   Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
   Пока еще нет комментариев
   Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
   Бессарабія на карте
   пл. Бессарабская 7
   Больше информации о компании
   Платежные карты: Visa
   Развлечения: Wi-Fi
   Вход: Свободный
   Показать еще
   Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например указана неверная информация или в тексте допущена ошибка. Или еще косяк какой-то.
   Лучшее на TOPClub
   Киев - Рестораны
   place Козачок Совки 2 отзыва place Креп де Шин 1 отзыв place Шинок 1 отзыв place Нобу 2 отзыва place Шато Robert Doms 3 отзыва place Винштуб 5 отзывов place Тюбетейка на Тарасовской 5 отзывов place Casanova 1 отзыв
   Связанные категории
   ?
   Мы обновили дизайн! Нашли ошибку? Напишите нам!
   Сообщение об ошибке
   Спасибо! Сообщение успешно отправлено