Кiнотеатр КИЇВ

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «Кiнотеатр КИЇВ»

Кінотеатр "КИЇВ" відкрився в 1952 році 23 листопада на вулиці Червоноармійській, 19. Будівництво кінотеатру почалося ще до війни. Завдяки новим рішенням "Київ" став одним зі зразкових кінотеатрів країни.

З 2000 року в кінотеатрі почався перший за п'ятдесят років капітальний ремонт. "КИЇВ" народився заново, але сьогодні це - КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР "КІНОТЕАТР "КИЇВ".

22 березня 2002 р. поновлюються кінопокази в "Червоному залі" після його реконструкції (290 місць).

17 січня 2003 р. відкрився оновлений "Синій зал" (328 місць). Сьогодні кінотеатр пропонує киянам і гостям столиці новинки світового кіно.

Зали оснащені за найсучаснішими технологіями:

  • цифрове оснащення Dolby Digital EX - система звуку, що створює «ефект присутності». Завдяки цій системі самі тонкі нюанси звуку і спецефекти вражають своєю реальністю;
  • у залах встановлено цифрове кінопроекційне обладнання , яке дає змогу демонструвати фільми у форматах 2D та 3D;
  • новий перламутровий екран англійського виробництва, здатний відображати контрастність;
  • зручні італійські крісла з підлокітниками і підставками для поп-корну та напоїв;
  • відстань між рядами збільшена до 110 см.;
  • установлене кондиціювання приміщень і залів.

23 лютого 2007 року на третьому поверсі кінотеатру було відкрито зал «Сінематека» (97 місць). Зал обладнаний сучасною аудіо та відеоапаратурою, яка дозволяє демонструвати на екрані розміром 5х2 м DVD-зображення. Для проведення конференцій, семінарів та презентацій у цьому залі передбачені мікрофонні лінії, а також підключення персональних комп’ютерів. Обмін повітря забезпечують кондиціонери клімат-контроль Panasonic.

Під час реставрації кінотеатру майстрами було збережено архітектурний вигляд, який йому був даний ще півстоліття тому. Класичний стиль разом із сучасним репертуаром і технічним оснащенням - все це створює неповторне естетичне враження. 

Серед усіх кінотеатрів столиці, Культурний центр «Кінотеатр «Київ» вирізняється особливим репертуаром, що відзначається різноманітністю жанрів та стилів і може задовольнити смаки найвибагливішого глядача. У Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» проходять міжнародні та всеукраїнські фестивалі, спецпроекти, ексклюзивні програми, ретроспективи, а також прем’єри фільмів за участі зірок вітчизняного та світового кінематографу.1-го січня 2007 року Культурний центр «Кінотеатр «Київ» було прийнято до міжнародної організації «EUROPA CINEMAS». «Європа Сінемас» - це міжнародна мережа, до якої входять найкращі кінотеатри Європи, Латинської Америки, Азії та франкомовних країн Африки. «Європа Сінемас» працює при підтримці Міністерства Іноземних та Європейських справ Франції, пріоритетом у роботі якого є розширення програми показів Європейського кіно.

Отзывы Кiнотеатр КИЇВ

Напишите ваш отзыв к Кiнотеатр КИЇВ
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
Кiнотеатр КИЇВ на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
Больше информации о компании
Платежные карты: MasterCard/Eurocard, Visa
Вход: Платный
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Кинотеатры недалеко от Кiнотеатр КИЇВ на TOPClub
Киев - Кинотеатры
place Кинотеатр Мультиплекс в Проспекте нет отзывов place Кинотеатр Мультиплекс в Комоде нет отзывов place Баттерфляй Ультрамарин нет отзывов place Кинотеатр Синема Сити нет отзывов place Кинотеатр WIZORIA нет отзывов place Кинотеатр Мультиплекс в Караване нет отзывов place Кинотеатр Кинопанорама нет отзывов place Кинотеатр Мультиплекс в Атмосфере нет отзывов
Связанные категории
Кiнотеатр КИЇВ также ищут:
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено