Печерський РЕДУТ

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «Печерський РЕДУТ»

Печерський РЕДУТ - захищає смачно! Шашлик пораненим бійцям у госпіталь чи захисникам України на передову Ви можете передати після особистої дегустації. Тобто, якщо вам сподобалась страва, яку Ви замовили, можете замовити другу порцію для поранених бійців АТО, які перебувають на лікуванні у військомоу шпиталі чи навіть на передову. І - можете бути певні - замовлена Вами їжа потрапить саме до тих, кому призначена! Про це подбають засновники кафе - ветерани АТО, які за прикладом своїх побратимів вирішили у мирному житті не просити допомоги у держави, а самотужки подбати не тільки про робочі місця для себе, а й продовжувати допомагати захищати нашу землю, тільки тепер вже у мирний спосіб, годуючи побратимів смачною їжею! Тому, аби допомогти нашим захисникам, особисто Вам їхати нікуди не доведеться, хіба що - кілька зупинок громадським транспортом до метро Олімпійська. Унікальне поєднання: смачно попоїсти, поспілкуватися з друзями у практично домашній атмосфері - тут на великому екрані можна демонструвати фото, наприклад, зі своїх подорожей тощо, водночас - долучитись до створення робочих місць для ветеранів АТО та ще й нагодувати тих, хто захищає українську землю зараз. 

Про "підвішену каву" Ви, мабуть, вже чули не раз, а в кафе "Печерський редут" можете "підвісити" люля-кебаб чи шашлик для наших воїнів. Приходьте і переконаєтесь!

Отзывы Печерський РЕДУТ

Напишите ваш отзыв к Печерський РЕДУТ
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
Печерський РЕДУТ на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
ул. А. Барбюса 5-1б
Больше информации о компании
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Кафе недалеко от Печерський РЕДУТ на TOPClub
Киев - Кафе
place Cherry coffee roasters & cakes нет отзывов place Druzi Cafe&Bar на Большой Васильковской нет отзывов place Coffee Meditation Bar нет отзывов place Руккола на Олимпийской 4 отзыва
Связанные категории
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено