Pit-Stop

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «Pit-Stop»

Стены бара Pit-Stop окрашены в оранжевый цвет и украшены плакатами, фотографиями, панно и медалями на спортивную тематику. На пяти экранах транслируются основные события спортивной жизни. В меню заведения – 97 европейских блюд от шеф-повара. Рекомендуют попробовать салат а-ля “Греческий” с семечками, кролика во фруктовом соусе, шашлыки из телятины с базиликом и десерт “Фруктовая пчелка”.

Отзывы Pit-Stop

Напишите ваш отзыв к Pit-Stop
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
 • Юлія
  Юлія

  нижче говорю про ресторан - г. Киев, ул. Карла Маркса 39 (ул. Димитрова 11г)

 • Юлія
  Юлія

  Сьогодні вперше відвідала даний заклад. Зустріли привітно і хоч ми з донькою були на велосипедах (не зовсім ресторанний вигляд)). Нам знайшлось містечко на території, нас пропустили з велосипедами через задній двір. Смачно! Офіціанти привітні. Замовлення приносять швидко. Все було б добре, але на виході мала неприємність наступного характеру. Оскільки хвіртка, в яку ми заходили з велосипедами була зачинена, я послала дитину попросити щоб нам відкрили. В цей час якісь працівниці даного ресторану сиділи і розуміючи мою потребу вийти, гукнули ще одного їх працівника щоб відчинив. І ТУТ ПОЧАЛОСЬ! Я чомусь повинна була слухати його бубніння на тему "хто впустив, той нехай і відчиняє" і тд. На що я йому гугнула, що може б нас випустили, а далі вже собі з*ясовували, хто саме має це робити. Але далі було цікавіше. Від відчинив і мені такий: "ВИХОДЬ!", причому криком (!!!!). Кажу, я дитину чекаю. Кричав він багато і не розумію чому. Були навіть такі фрази типу "а ТИ (!!!) гроші заплатила?", "Я взагалі зараз закрию". Було цікаво, коли я не допустила закрити поставивши колесо велосипеда (мала ж намір вийти дочекавшись дитину), але мені послідувала фраза: "зараз стукну".. .. Він носив біля мене коробки на вулицю через цю ж хвіртку і хамив та кричав. Злякав мені малу, яка вже підійшла позаду. Я вимагала адміністратора, яка в подальшому і вибачилася за поведінку неадеквата. А моя дитина вже стояла і ридала, бо злякалася як кричить на маму якийсь дядько.

  ТОМУ ось що скажу, не можна брати на роботу навіть допоміжний персонал, який вважає для себе нормою ХАМСЬКУ поведінку і крик в бік гостей (!!!).

Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
Pit-Stop на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

Время работы
просп. Воздухофлотский 32/12
Проложить маршрут
Больше информации о компании
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Бары недалеко от Pit-Stop на TOPClub
Киев - Бары
place Невод нет отзывов place Dios нет отзывов place НенавистьБар нет отзывов place Бабай Паб 2 отзыва place Just Beer Bar на Чоколовке 1 отзыв place 3B Republic нет отзывов place Trappist нет отзывов place Портер на Шулявке нет отзывов
Связанные категории
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено