RAY

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «RAY»

RAY (Рей) - в перекладі з англійської означає «промінь». Прямий, яскравий і без зайвих деталей. Простір RAY не заграє з вами, а створює фон для зустрічей, дозволяючи зосередитися на головному: меню і темі розмови. Ресторан умовно розділений на дві зони: гастрономічний простір з витонченими стравами та великою винної картою. А також бар RAY - територія з відкритою кухнею, живим вогнем і активною барною стійкою.

Cлоган можна інтерпретувати також, як RESТАURANT AND YOU - ресторан і ви. Це ваш ресторан і ваш особистий простір. Тут є все для комфортного проведення часу.

Концепція кухні ресторану – це збалансована кухня з нордичним характером з максимальним використанням українських продуктів та фермерської продукції. Пошук і поєднання цікавих смаків.

В нашій команді датчанин Каспер Гаард, наш бренд-шеф, який відкривав ресторан Rusty Pig в Лондоні і зараз є власником відомого ресторану Ilse Made на острові Cамсьо. Ресторан Bjorn один з його яскравих проектів в Москві. Крістіан Клоусен з Данії – наш шеф-кухар, який багато працював в ресторанах Лондона і Копенгагена. Олег Кравченко - кращий сомельє України, особисто добирав нашу широку колекцію вин, розміщену в двадцяти восьми шафах. Шеф-бармен – Кужавський Андрій – переможець Bar Spirit Cup, гуру барної культури і міксологіі.

Отзывы RAY

Напишите ваш отзыв к RAY
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
пл. Спортивная 1 а
Больше информации о компании
Платежные карты: Visa
Развлечения: TV/Video, Wi-Fi
Вход: Свободный
Кухня: Авторская
Показать еще
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Рестораны недалеко от RAY на TOPClub
Киев - Рестораны
place Погребок 1 отзыв place Баварский дом пива нет отзывов place Place нет отзывов place De Bosch нет отзывов place 3B Cafe на Дворце Спорта 1 отзыв place Mercato Italiano 7 отзывов place Dogs & Tails 3 отзыва place boutiquebar Biancoro нет отзывов
Связанные категории
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено