RAY

Восстановить пароль
Восстановить пароль
Сообщение об ошибке
Отправить
Спасибо! Сообщение успешно отправлено

Описание к «RAY»

RAY (Рей) - в перекладі з англійської означає «промінь». Прямий, яскравий і без зайвих деталей. Простір RAY не заграє з вами, а створює фон для зустрічей, дозволяючи зосередитися на головному: меню і темі розмови. Ресторан умовно розділений на дві зони: гастрономічний простір з витонченими стравами та великою винної картою. А також бар RAY - територія з відкритою кухнею, живим вогнем і активною барною стійкою.

Cлоган можна інтерпретувати також, як RESТАURANT AND YOU - ресторан і ви. Це ваш ресторан і ваш особистий простір. Тут є все для комфортного проведення часу.

Концепція кухні ресторану – це збалансована кухня з нордичним характером з максимальним використанням українських продуктів та фермерської продукції. Пошук і поєднання цікавих смаків.

В нашій команді датчанин Каспер Гаард, наш бренд-шеф, який відкривав ресторан Rusty Pig в Лондоні і зараз є власником відомого ресторану Ilse Made на острові Cамсьо. Ресторан Bjorn один з його яскравих проектів в Москві. Крістіан Клоусен з Данії – наш шеф-кухар, який багато працював в ресторанах Лондона і Копенгагена. Олег Кравченко - кращий сомельє України, особисто добирав нашу широку колекцію вин, розміщену в двадцяти восьми шафах. Шеф-бармен – Кужавський Андрій – переможець Bar Spirit Cup, гуру барної культури і міксологіі.

Отзывы RAY

Напишите ваш отзыв к RAY
Войдите или зарегистрируйтесь чтобы оставить комментарий
Пока еще нет комментариев
Эта страница еще не управляется владельцем Вы представитель этой компании?
RAY на карте
Проложить маршрут

Нажмите здесь, чтобы
открыть карту

пл. Спортивная 1 а
Больше информации о компании
Платежные карты: Visa
Развлечения: TV/Video, Wi-Fi
Вход: Свободный
Кухня: Авторская
Показать еще
Сообщить об ошибке. Порекомендовать исправление Например, указана неверная информация, или в тексте допущена ошибка.
Другие Рестораны недалеко от RAY на TOPClub
Киев - Рестораны
place ТУРКА & GHVINO нет отзывов place Petrus-ь 9 отзывов place Bocconcino Gulliver нет отзывов place Alchemist Bar нет отзывов place Place нет отзывов place Charlie Hookah Bar нет отзывов place Maral Bar нет отзывов place Hitchcook нет отзывов
Связанные категории
?
Нашли ошибку или есть вопросы? Напишите нам!
Сообщение об ошибке
Спасибо! Сообщение успешно отправлено